Terytorialsi poprowadzą Mobilny Zespół Szczepienny

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 21 lutego 20214 1596
9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej zaangażowana jest w działania przeciwkryzysowe w walce z pandemią na terenie województwa łódzkiego. W ramach tych działań Terytorialsi wspierają służby medyczne, transportują żywność, butle z tlenem i płyny do dezynfekcji. Kolejnym zadaniem, jakie otrzymali jest powołanie Mobilnego Zespołu Szczepiennego.

Ładuję galerię...

We współpracy z Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego, przedstawiciele 9ŁBOT stworzyli Mobilny Zespół Szczepienny, który na terenie Łodzi i województwa łódzkiego przyjeżdża do miejsca zamieszkania pacjenta i dokonuje szczepienia na miejscu. W skład zespołu wchodzi lekarz i kierowca karetki z Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego oraz ratownik medyczny z 9ŁBOT. Procedura szczepienia odbywa się tak, jak w punkcie szczepień – przed podaniem szczepionki pacjent wypełnia ankietę i jest badany przez lekarza. Zespół przyjeżdża także, aby podać drugą dawkę szczepienia. Do wizyty mobilnego zespołu kwalifikuje pacjenta lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

miś bez ucha ~miś bez ucha (Gość)21.02.2021 21:22

Cytuję:
Do wizyty mobilnego zespołu kwalifikuje pacjenta lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.


Na podstawie czego? Wywiadu przez telefon? Konowały, przestańcie się ośmieszać!!!

30


Kazik ~Kazik (Gość)21.02.2021 09:30

No tak przynieś wynieś pozamiataj do tego się nadają. Jak pokazuje życie cała akcja z wirusem już była dużo wcześniej zaplanowana i rządy dobrze wiedziały co będzie dlatego pospiesznie WOT montowano reklamy w mediach Polska bezgotówkowa i e-recepty . Rząd myśli ,ze ludzie są tak ciemni i niczego się nie domyślą każde kłamstwo ma krótkie nogi i wyjdzie na jaw wcześniej czy później.
Na tego świrusa chorowaliśmy dużo wcześniej nikt maseczek nie nosił lekarze leczyli a tu nagle pandemonię ogłosili bo koncerny muszą zarobic kasę a zdrowie ludzi się nie liczy i zmuszają do udziału w eksperymencie medycznym co jest karalne . Osobiście ma dowody ,ze na tego wirusa chorowali ludzie w 2015 roku i w kolejnych a sama zapowiedź pandemonii jest już w 2012 na otwarciu olimpiady w Londynie

82


i tyle ~i tyle (Gość)21.02.2021 11:47

Rozumiem że zgodnie z prawem każdemu wydają zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu kwalifikacyjnym z wykluczeniem wszystkich możliwych przeciwwskazań oraz informują że biorą udział w eksperymencie medycznym.

60


gość_partyzantka ~gość_partyzantka (Gość)21.02.2021 10:46

Terytorialsi to zwiedzeni przez Maciarewicza

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat