Teraz łatwiej znajdziesz konkretny oddział piotrkowskiego szpitala

Strefa FM Piątek, 07 sierpnia 202012 2255
Piotrkowski szpital wprowadził udogodnienie dla pacjentów. Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika stworzył interaktywną mapę, na której można sprawdzić lokalizację oddziałów.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Jak tłumaczy Bartłomiej Kaźmieczak, rzecznik prasowy placówki, mapa powstała na życzenie pacjentów. - Teren szpitala jest duży, a w jego obszarze znajduje się kilka budynków. Udało się taką mapę skonstruować, więc teraz pacjenci bez problemu znajdą interesujący ich oddział. Wystarczy wejść na stronę internetową szpitala, a sama mapa znajduje się w zakładce "strefa pacjenta". Po najechaniu kursorem na dany obiekt, możemy sprawdzić, jaki oddział i poradnia znajdują się w danym budynku, z uwzględnieniem poziomu, na którym się znajduje - mówi rzecznik.


Przypominamy, interaktywną mapę szpitala przy Rakowskiej znajdziecie na stronie internetowej szpital-piotrkow.pl. 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.08.2020 09:30

Oznaczenia oddziałów w szpitalu nie są złe. Gorzej z personelem. Lepiej by wymienili Ordynator z pewnego oddziału niż zajmowali się takimi bzdetami. Bo Pani Pseudodoktor urządziła sobie tam swój własny obóz i leczy na zasadzie "temu pomogę, na tamtym zaoszczędzę" i myśli, że jak jest covid i oddział zamknięty to może sobie wpisywać do kart wypisowych Bóg wie jakie badania, które nie miały miejsca.

20


Kazik ~Kazik (Gość)08.08.2020 07:40

Ja powiem tak bez złośliwości byłem na jednym z oddziałów w ubiegłym roku i powiem tak nie potrafią postawić diagnozy mimo sugestii z mojej strony ale za to wmawiają ,że maja standardy unijne tylko w którym miejscu należy zadać pytanie. Tworzą mapy szpitala jak dane na stronie internetowej są nieaktualne mam na myśli numery telefonów na oddziały jak i przychodni nie idzie sie doszukać moze od tego by zaczęli na początek . Tak samo jest z wykazem ordynatorów na oddziałam stare dane dawno nieaktualne. Czy to trudno choć tyle zrobić dla pacjentów a później sie dziwią ,że ludzie źle wyrażają się o szpitalu

20


obecny czas???? ~obecny czas???? (Gość)07.08.2020 22:55

Zacznijcie leczyć zgodnie z przysięgą, a nie z procedurami. "Przyjmując z czcią i głęboką wdzięcznością nadany mi stopień lekarza i pojmując całą wagę związanych z nim obowiązków przyrzekam i ślubuję, że w ciągu całego życia będę spełniał wszystkie prawem nałożone obowiązki, strzegł godności lekarza i niczym jej nie splamię, że według najlepszej wiedzy będę dopomagał cierpiącym, zwracającym się do mnie o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro, że nie nadużyję ich zaufania i, że zachowam w tajemnicy to wszystko, o czym się dowiem w związku z wykonywaniem zawodu". „Salus aegroti suprema lex medicorum est - dobro chorego jest najwyższym obowiązkiem lekarza".

40


gość ~gość (Gość)07.08.2020 22:44

Ciekawe, czy któryś ze znajomków na tym zarobił...

30


antys ~antys (Gość)07.08.2020 10:26

Czy to działanie w jakikolwiek sposób ułatwi pacjentowi możliwość skorzystania z pomocy lekarskiej ?

81


karwaTwa ~karwaTwa (Gość)07.08.2020 19:36

parking niech zrobia kolo szpitala tyle lat tylko nie platny

40


gość ~gość (Gość)07.08.2020 16:12

Nie poprawi to opinii o tym szpitalu...

41


gość ~gość (Gość)07.08.2020 13:50

Na telefonie nie działa.

00


gość ~gość (Gość)07.08.2020 11:42

Próbuję ze smartfona, nie działa.Wchodzę w strefę pacjenta i nic się nie otwiera. Komuś się udało ?

30


cynik ~cynik (Gość)07.08.2020 11:45

Niesamowite i jeszcze raz niesamowite. Jak dotychczas pacjenci odnajdywali się w tym "labiryncie? Mój poprzednik Internauta antys zadał ciekawe pytanie? Ja zadaje to samo tylko za pomocą jego teksu...

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat