Tego się nie zapomina

Strefa FM Wtorek, 06 października 20152 1986
Na ogół piszemy o młodych badmintonistach KKS Ruch Piotrków Trybunalski, tymczasem ich sukcesów nie byłoby, gdyby nie trenerzy, jak się okazuje ci także rywalizują w rozmaitych turniejach, udowadniając, że nadal są w niezłej formie.
Fot. Krzysztof Gontarski

Doskonałym przykładem jest tutaj Dorota Danielak (na zdj. pierwsza z lewej), wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, która wystąpiła niedawno w Mistrzostwa Świata Seniorów zorganizowanych w Szwecji, trenerka piotrkowskiego klubu rywalizowała tam w mikście i w deblu.

 

W grze mieszanej partnerował jej Krzysztof Gontarski, niestety nasi reprezentanci przegrali już w pierwszym spotkaniu z angielską parą Daniel Plant/Tracey Middleton 15-21, 17-21.

 

W deblu Dorota Danielak oraz Dorota Grzejdak doszły do ćwierćfinału, w pierwszym meczu pokonały izraelską parę Yuliya Shramkowa/Hila Torbilo 21-9, 21-14, w drugim spotkaniu po zaciętym meczu wygrały z Niemkami Catrin Paulsen i Petrą Schluter 21-15, 19-21, 21-13. W ćwierćfinale Polki zmierzyły się z reprezentantkami Anglii, wspomnianą już Tracey Middleton i Joanne Muggeridge, tym razem nasze reprezentantki musiały jednak uznać wyższość swoich rywalek, przegrywając 14-21, 12-21.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kija ~kija (Gość)08.10.2015 08:01

najlepszym komentarzem jest brak komentarzy

00


daniel ~daniel (Gość)07.10.2015 08:16

Jeszcze raz brawo Dorcia !!!!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat