ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Teddy Eddie - nauka języka przez zabawę!

Środa, 04 września 2019 1747
Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń POINT powstało w 2009 roku. Jest to nowoczesna, bardzo dynamicznie rozwijająca się szkoła języków obcych i centrum .

W POINT przywiązujemy ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji lektorów, dla których nauczanie jest pasją.

 

Zapewniamy najwyższy poziom zajęć językowych i najlepiej przygotowanych lektorów, egzaminatorów i tłumaczy. Nasi kursanci są motywowani do samodzielnego budowania zdań, komunikowania się i myślenia w języku obcym. Kładziemy nacisk na praktyczną stronę posługiwania się językiem.

W chwili obecnej oferujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego,  przez średnio zaawansowany do zaawansowanego. Przygotowujemy do egzaminów językowych KET, PTE, FCE, CAE, CPE, LTE, TOEFL, IELTS i TELC w tym do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.

 

Zajęcia w POINT odbywają się w małych, maksymalnie 8 osobowych grupach. Dokładamy wszelkich starań, aby średnia wieku w grupie była jak najbardziej wyrównana. W praktyce oznacza to, że gimnazjalista nie trafi do grupy dla dorosłych.

Na zajęciach w POINT nie będziesz się nudził. Oprócz podręcznika korzystamy z technik multimedialnych i ćwiczeń interaktywnych. Dzieci biorą udział w zabawach, śpiewają i tańczą. Młodzież uczestniczy w projektach, a dorośli angażują się w niebanalne dyskusje.

 

Oprócz efektywnej nauki proponujemy naszym kursantom wspólne spędzanie wolnego czasu: imprezy, przedstawienia, koncerty i wyjazdy w gronie dobrych znajomych.

Współpracujemy z uczelniami wyższymi, firmami prywatnymi, instytucjami oraz wydawnictwami językowymi.

 


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat