Technikum TEB najlepsze w konkursie powiatowym „Szkoła wolna od używek”

ePiotrkow Wtorek, 07 maja 20190 1570
Film piotrkowskich uczniów Technikum TEB Edukacja okazał się najlepszy w powiatowym konkursie „Szkoła wolna od używek”. Teraz dzieło młodych piotrkowian zostanie zaprezentowane w eliminacjach wojewódzkich konkursu, który jest edukacyjnym projektem ogólnopolskim.

Tematyczny film krótkometrażowy, dotyczący profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych, przygotowany przez uczniów szkoły, okazał się najlepszy na szczeblu powiatowym ww. konkursie, którego organizatorami byli przedstawiciele Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piotrkowie Trybunalskim. Zgodnie z regulaminem konkursu, który jest edukacyjnym projektem ogólnopolskim, wyróżniona praca młodych piotrkowian weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich. Twórcami filmu są: Wiktor Szyl, Robert Owsianka, Michał Borowski, Marta Spas, Julia Gajewska i Dominika Owsiana. Wszyscy oni pracowali pod kierunkiem nauczyciela Tomasza Białowąsa.

 

Konkurs „Szkoła wolna od używek” jest częścią programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?”, współfinansowanego ze środków Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat