Teatralnie “zalogowani”

Tydzień Trybunalski Poniedziałek, 21 maja 20120 1886
W Szkole Podstawowej w Łękach Szlacheckich gościł Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr dla Dzieci i Młodzieży z Krakowa, który przedstawił sztukę “Zalogowany”.


- Spektakl ukierunkowany był na weryfikację potencjalnych zagrożeń płynących z Internetu - mówi dyrektor szkoły Elżbieta Dawidowicz.

- Trzeba pamiętać, że Internet ma wielkie możliwości rozpowszechniania niepożądanych treści np. kultywujących używanie narkotyków, samobójstwa czy mody na odchudzanie prowadzące do anoreksji. Konieczne są zatem rozmowy z dziećmi i młodzieżą. Trzeba uświadomić młodym ludziom, by korzystając z tego medium, wykazywali zawsze najwyższą ostrożność - dodaje dyrektor szkoły.

Wszyscy zaproszeni, a byli to uczniowie klas I - VI oglądali sztukę z bardzo wielkim zainteresowaniem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat