Targi stolarskie w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 07 września 20184 6812
Piotrkowscy stolarze w piątek na brak atrakcji nie mogą narzekać. Firma ADS już po raz 13. zorganizowała dla nich spotkanie branżowe, które potrwa do godziny 15.00.

Ładuję galerię...

- W piątek rozpoczęliśmy nasz kolejny piknik branżowy. Tradycyjnie zaprezentowało się wielu wystawców, którzy przedstawiają wszystkie nowości oraz wiodące produkty dla stolarzy. My również pokazujemy zaopatrzenie naszej firmy tj. wydruki czy fronty akrylowe. Spotkanie to świetna okazja do tego, by ludzie z branży stolarskiej mogli zapoznać się z tym, co weszło na rynek. Zdajemy sobie sprawy, że nie każdy ma możliwość, aby wyjechać na targi ogólnopolskie, więc jest to idealna alternatywa – powiedziała Sylwia Więcławska, właścicielka hurtowni ADS.

 
Na tegorocznych targach pojawili się także wyjątkowi goście. O godzinie 12.00 firmę ADS odwiedzili strażacy, którzy pokazali, jak bezpiecznie ugasić pożar, który może wystąpić w każdym zakładzie stolarskim – Chcemy przeprowadzić również zbiórkę na pinezkę do sztandaru strażackiego. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ pojawi się tam wzmianka o piotrkowskich stolarzach, a myślę że warto pozostawić po sobie taki ślad – dodaje właścicielka firmy ADS.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość5 ~gość5 (Gość)07.09.2018 13:57

Szkoda, że takie informacje nie pojawiają się wcześnie i nie podano adresu (miejsca) gdzie się targi odbywają........

40


gość ~gość (Gość)07.09.2018 14:03

W siedzibie firmy ADS na roosevelta

00


Maria1 ~Maria1 (Gość)07.09.2018 13:15

Gdzie był ten piknik?

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat