Taniec, teatr i jeszcze więcej… W SP 10 powstanie klasa artystyczna

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 04 września 20206 1930
W Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie powstanie klasa artystyczna. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach wokalno-tanecznych, tanecznych, teatralnych i plastycznych. To wynik współpracy „Dziesiątki” i Miejskiego Ośrodek Kultury. Pierwsze warsztaty (w budynku Ośrodka) odbędą się w połowie miesiąca.
Tomasz Balcerek z piotrkowskiego MOK i Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor Ośrodka

- Każdego dnia (od poniedziałku do piątku) po zakończonych lekcjach w szkole, dzieci będą przez pracowników szkoły przyprowadzane do Miejskiego Ośrodka Kultury na trzy godziny. Potem, w zależności od tego czy dziecko ma spędzać czas na świetlicy czy nie, będzie odprowadzone do szkoły lub odbierane przez rodziców – wyjaśnia Michał Czarczyk, dyrektor SP 10. - Z deklaracji rodziców wiemy, że w zajęciach udział weźmie ponad 35 pierwszoklasistów. Ten rok to dopiero początek programu. Jeśli taki model się przyjmie, to będziemy go nie tylko kontynuować, ale także rozwijać.

- Systematyczna praca daje dużo większe szanse na sukces – mówi z kolei Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor MOK. - Dzięki organizacji zajęć w naszym budynku dzieci będą miały dostęp do specjalnie wyposażonych sal do zajęć artystycznych, a to daje jeszcze większe możliwości rozwijania talentów. Dodatkowo raz na dwa miesiące - podczas specjalnych pokazów - dzieci będą prezentować nabyte umiejętności.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)06.09.2020 17:55

Widzę, że pani Ela ma fit opaskę, więc mocno trzymam kciuki ...

10


gość ~gość (Gość)05.09.2020 08:47

Tez mi news. Super extra miód malina a kto za to płaci?

10


gość ~gość (Gość)04.09.2020 22:13

Oj. A czy pani ktora ma prywatną szkołę artystyczną nie pracuje w sp 10? Przypadek?

20


wieniu ~wieniu (Gość)04.09.2020 14:50

Na mnie też w szkole mówili, że jestem niezły artysta. W teatrzyku więziennym to potwierdzili.

34


ry.b ~ry.b (Gość)04.09.2020 14:41

Bardzo ciekawy pomysł. Życzę powodzenia i wytrwałości.

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat