Taneczne sukcesy zespołów z MOK

ePiotrkow Środa, 16 kwietnia 20146 5042
Za nami weekend tanecznych sukcesów młodych piotrkowian.

W sobotę, 12 kwietnia tancerze z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim startowali w dwóch konkursach tanecznych: VI Otwartym Konkursie Tanecznym „Mój jest ten kawałek podłogi” w Łęczycy oraz w XI Ogólnopolskim Turnieju Formacji tanecznych w Suchedniowie.


Zespół Bik Kayk prowadzony przez instruktora tańca Tomasza Balcerka zajął II miejsce w kategorii zespołów od 16 lat w Łęczycy.
Natomiast w Suchedniowie zadebiutowały zespoły Blask Junior i Blask prowadzone przez instruktora tańca Maję Sauermann, zdobywając III miejsce w kategorii do 10 lat oraz kategorii 11 - 13 lat. Tancerzom oraz choreografom serdecznie gratulujemy!


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piter ~Piter (Gość)24.04.2014 22:08

Czemu jest tylko informacja o Big Kayk? Kontra 1 i Kontra 2 też były na podium. http://www.dkleczyca.spinet.pl/relacje.html

30


hmm ~hmm (Gość)24.04.2014 10:47

W Łęczycy zepoły zajeły kolejno... 1,2 i 3 miejsce !

20


adam ~adam (Gość)17.04.2014 18:10

Jestem z innej branży, ale zawsze potrafię pochylić czoło przed pasjonatem i fachowcem . Szacunek dla Pana Tomasz Balcerka i dla pracy jaka wkłada w zespoły taneczne z naszego miasta . Życzę dalszych sukcesów !!!

20


patka ~patka (Gość)17.04.2014 12:00

Mało informacji na portalach i w prasie o Waszym sukcesie. Dlaczego Wy tacy skromni? Gratulacje, bo jest się czym cieszyć

10


natka ~natka (Gość)17.04.2014 11:49

Gratulacje za sukces i podziękowania za promocję miasta i tańca

20


uciecha ~uciecha (Gość)17.04.2014 11:47

Gratulujemy chereografom i tancerzom, że chce im się pracować i odnoszą sukcesy. A przecież promują w ten sposób nasze miasto

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat