Tancerze z Piotrkowa triumfowali podczas mistrzostw w stolicy

ePiotrkow Czwartek, 19 października 20172 7313
Tancerze z Piotrkowskiego Towarzystwa Tanecznego brali udział w Mistrzostwach Europy i Świata organizowanych w dniach 29 września – 1 października w Warszawie przez federację World Artistic Dance Federation. W kategorii dance show duety pierwsze miejsce i złoty medal oraz tytuł Mistrza Europy otrzymały Julia i Natalia Jagodzińskie (w choreografii Zbigniewa Bujakowskiego „Darling”).

Ładuję galerię...

To oczywiście nie był jedyny sukces. W kategorii jazz dance trio I miejsce i złoty medal oraz tytuł Mistrza Europy otrzymało trio Julia i Natalia Jagodzińskie oraz Maja Nowak (choreografia Z. Bujakowskiego "Fiver”). W kategorii jazz dance duet II miejsce i srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Europy otrzymały… Julia i Natalia, które zatańczyły do choreografii „Siostrzane serce”. W kategorii dance show formacje II miejsce i srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Europy otrzymał zespół Scat w składzie Maja Nowak, Natalia Woźniakowska, Roksana Kruz, Julia i Natalia Jagodzińskie, Maciej Bajdor i Jan Bajdor. Zespół zatańczył do choreografii Z. Bujaowskiego „Taniec to taniec”.


W finałach w kat. dance show znalazł się zespół Scat w składzie Zuzanna Kalinowska, Roksana Kruz, Natalia Woźniakowska, Maja Nowak oraz Natalia i Julia Jagodzińskie (choreografia „Shape of you”). W kat. dance show VII finałowe miejsce zdobyła Julia Jagodzińska w choreografii „Kocham życie”.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Były członek grupy SCAT ~Były członek grupy SCAT (Gość)19.10.2017 14:28

Brawo, aż się łezka kręci. Wracają wspomnienia.

50


Joanna N ~Joanna N (Gość)19.10.2017 12:57

Brawo i wielki szacun dla p.Zbyszka

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat