Tancerki z MOK najlepsze w Wieluniu

MOK PiotrkówŁódzkie Wtorek, 10 marca 20202 1873
Kolejny sukces zespołów tanecznych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. W miniony weekend, nasze młode tancerki wzięły udział w trzynastej edycji Turnieju Tańca Nowoczesnego "Wieluński Dance". W swoich kategoriach zespoły Color Popcorn oraz Candy Fusion zajęły najwyższe miejsca na podium.

Również solistki zostały bardzo wysoko ocenione: Aleksandra Strąk - ocena 5, Natalia Ornowska - ocena 6 oraz Julia Zimnica - ocena 6. Julia dodatkowo otrzymała kwalifikację do wyższej kategorii tanecznej. Tancerze pracują pod kierunkiem Zuzanny Małolepszej.

 

 

Po raz pierwszy turniej zorganizowano we współpracy z przedstawicielami Polskiego Związku Tańca. W imprezie wzięło udział kilkadziesiąt zespołów i solistów z całej Polski.

 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.03.2020 20:03

Szkoda, że nie wspominacie o sukcesie zespołu Alf ze Szkoły Tańca Jast z Piotrkowa. Zajeli pierwsze miejsce ex aequo!! Jak coś piszecie to przydałoby się być rzetelnym

00


gość ~gość (Gość)11.03.2020 08:14

Nie było innej opcji. Brak konkurencji.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat