Tańce i hulanki na piotrkowskim lodowisku

ePiotrkow Wtorek, 21 lutego 20171 3566
Ostatki będziemy w Piotrkowie obchodzić tradycyjnie, czyli na płycie miejskiego lodowiska. 23 lutego Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na karnawałowe pląsy na lodzie.
Ostatki na miejskim lodowisku, rok 2016

W ostatkach mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Jedynymi warunkami uczestnictwa w zabawie jest umiejętność jazdy na łyżwach oraz przygotowanie oryginalnego przebrania. Na uczestników czekają atrakcje: slalom łyżwiarski, wspólna zabawa przy muzyce oraz konkursy. Punktem kulminacyjnym będzie wyłonienie najlepszego stroju damskiego i męskiego. Będą nagrody, będzie gorąca herbata i słodki poczęstunek.

 

Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym OSiR przy ul. Belzackiej 108/110, pok. 15 bądź pod numerem telefonu 44 732 70 86. Początek zabawy o godz. 10.00. Wstęp bezpłatny.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

epi ~epi (Gość)21.02.2017 12:09

23 jest tłusty czwartek.ale skąd w ep mają o tym wiedzieć

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat