Tak dla seniorów?

Strefa FM Piątek, 12 października 20187 2912
Utworzenie Rady Miejskiej Seniorów, Piotrkowskiego Centrum Seniora oraz utworzenie Klubu Seniora to elementy programu „Piotrków dla seniorów", który podczas konferencji prasowej zaprezentował Ludomir Pencina, kandydat na radnego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z Komitetu Tak dla Piotrkowa.

Ludomir Pencina podkreśla, że seniorzy stanowią znaczącą grupę w piotrkowskim społeczeństwie. - Program "Piotrków dla seniorów" to postulat utworzenia Miejskiej Rady Seniorów, działającej przy Radzie Miasta Piotrkowa, jako społecznego działa mającego kompetencje o charakterze inicjatywnym i doradczo-eksperckim. Takie programy zostały wprowadzone w wielu miastach, np. Wrocławiu i Gdyni. Chcemy, aby również w Piotrkowie taka rada była utworzona - tłumaczy Pencina.


Zdaniem radnego wskaźniki demograficzne wyraźnie prognozują, że w przyszłości osób w wieku poprodukcyjnym będzie znacząco przybywać.


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)14.10.2018 13:18

Seniorzy seniorom :))) Brawo Ty :)))

20


gość ~gość (Gość)14.10.2018 12:45

Ja głosować będę z rodziną za młodymi bo wy dotej pory tylko dbaliscie za swoimi tylkami i nic więcej usiąść na tyłku w bujanym fotelu i buju buju starszy wuju

20


gość ~gość (Gość)12.10.2018 15:31

Obiecanki cacanki a glupiemu radość wiele obiecaliscie

90


Witek ~Witek (Gość)12.10.2018 19:13

Co wybory to obietnice bez pokrycia . To co Gierek zrobił dla Piotrkowa do dziś jest i nawet naprawić dziur w jezdni i chodnikach nie ma komu naprawić. Mediateka nawet wam nie pomoże w dostaniu się do koryta bo cała na kredyt i pytanie kto to spłaci

80


gość ~gość (Gość)12.10.2018 17:43

Wara od gara już rządzili i co zrobili wont mamy was dosyć za wasze postepy

70


jaki ~jaki (Gość)12.10.2018 16:28

Panie Pencina, skoro seniorów ma przybywać to skąd weźmiecie kasę na utrzymanie miasta i inne sprawy, powinniście najpierw zająć się sprawami aby przybyło miejsc pracy i młodych ludzi, którzy będą zarabiać na seniorów, którzy będą mogli godnie żyć, a nie egzystować. To powinno być waszym priorytetem. Natomiast widać, że Piotrków i kandydaci na radnych to większości seniorzy i chcą pozyskać ich głosy. Myślę, że każdy inteligentny senior, zagłosuje na młodych, którzy myślą o przyszłości rozwoju miasta, nie o przepraszam za wyrażenie "cmentarzysku".

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat