TUKS Kozica drugim klubem tenisowym w województwie

Strefa FM Środa, 02 grudnia 20200 1309
Piotrkowskie kluby tenisowe znalazły się wysoko w generalnej klasyfikacji medalowej mistrzostw województwa łódzkiego w latach 2004 - 2020. Najwyżej w rankingu sklasyfikowano klub prowadzony przez Wiesława Kozicę.

- TUKS Kozica znalazł się na drugim miejscu z liczbą 425 medali. Pierwszą pozycję, którą utrzymywaliśmy przez kilkanaście lat straciliśmy na rzecz Miejskiego Klubu Tenisowego z Łódzi, który wyprzedził nas dosłownie o 1 medal. Mimo wszystko jest to wielka satysfakcja, że przez tyle lat dzierżyliśmy pierwsze miejsce w Mistrzostwach Województwa we wszystkich kategoriach wiekowych od dziesięciolatka do seniora, a teraz jesteśmy drudzy na przeszło trzydzieści klubów - mówi Wiesław Kozica, prezes najlepszego piotrkowskiego klubu tenisowego.

 

Nasz rozmówca liczy, że w nadchodzących latach uda się odzyskać fotel lidera i przypomina, że jego klub zdobył aż 16% wszystkich medali w skali województwa.

 

W liczącym blisko 40 klubów tenisowych rankingu znalazło się łącznie 5 z Piotrkowa. W pierwszej dziesiątce sklasyfikowano jeszcze PKTZ/ST Winner na 5. miejscu oraz TUKS Nortenis na 9. lokacie. Na dalszych miejscach znalazły się UKS AT Challenge (14. miejsce) oraz TUKS Champions-Team (22. miejsce).


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat