TPS zaprezentował się przed uczniami

Strefa FM Piątek, 24 maja 20190 4900
Gry językowe, zawody sportowe, quizy matematyczne, prezentacje układów mechatroniczno-pneumatycznych to tylko część atrakcji, które zorganizowano w piątek z okazji Dnia Drzwi Otwartych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

-Przygotowaliśmy m. in pokazy przedmiotów technicznych, zaprezentujemy sprzęt informatyczny, prezentacje układów mechatroniczno-pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Były pokazy robotów, gry językowe oraz quizy wiedzy. Wszyscy, którzy nas odwiedzili mogli porozmawiać z uczniami, nauczycielami i dyrekcją- powiedział Bogusław Łukaszewski, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie.

 

Zarówno korytarze, jak i sale lekcyjne tętniły życiem. Do pomocy w organizacji zaangażowali się przede wszystkim uczniowie.- W czasie Dnia Drzwi Otwartych panowała bardzo pozytywna atmosfera. Witaliśmy wszystkich, którzy do nas przyszli, oprowadzaliśmy ich i pokazywaliśmy wszystkie sale. -powiedział Szymon Sobański, uczeń ZSP nr 1. -Ja już drugi raz biorę udział w organizacji tego dnia. Moim zdaniem najważniejsze jest tutaj zaangażowanie- dodaje.

 

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat