Szpital przy Roosevelta w Piotrkowie zmienił nazwę

Strefa FM Poniedziałek, 02 lipca 201838 12574
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie 1 lipca zmienił nazwę na Powiatowe Centrum Matki i Dziecka. Modyfikacja związana jest z nowym profilem działalności szpitala.
fot.S.Fiszer

- Trzonem naszego szpitala jest kompleksowa opieka nad matką i dzieckiem. Począwszy od oddziału położniczo-ginekolocznego, poprzez oddział noworodkowy i dziecięcy. Zmiana nazwy to również zakończenie dwuletniego procesu restrukturyzacji piotrkowskiej opieki zdrowotnej. Dzięki temu nasze miasto ma dwa publiczne szpitale, które są w tzw. sieci szpitali z gwarancją finansowania swojej działalności z Narodowego Funduszu Zdrowia - powiedziała Eliza Bartkowska, dyrektor placówki. 


Zainteresował temat?

3

10


Komentarze (38)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bleble ~bleble (Gość)08.07.2018 13:27

... to jakiś totalny absurd! Centrum Matki i Dziecka! W ubiegłym tygodniu byłem w "tym centrum" z synem - dzidziuś na usg. Pomijając, że usg wykonywane jest w piwnicy do której nie można zjechać wózkiem (tak, tak jest winda ale na nią to trzeba mieć chyba zgodę dyrektora tej placówki) to w korytarzu tłoczyło się ponad 10 osób z malutkimi dziećmi dla których wizyty wyznaczył komputer co 2 minuty (żeby był oczywiście porządek i każdy wchodził o wyznaczonej godzinie) ... dwu minutowy odstęp nie pozwala nawet na rozebranie malucha. W związku z tym "dzięki temu porządkowi" zrobiły się piękne opóźnienia i już na dzień dobry każdy wchodził z kilkuminutowym poślizgiem. Mój dzidziuś musiał poczekać dodatkowe 30 minut. I jeszcze kwestia wyposażenia poczekalni - w tym wypadku przelotowy korytarz z pootwieranymi oknami i z przeciągiem ... brak jakiegokolwiek przewijaka dla malucha (jest co prawda jakieś dziwne biureczko pod oknem - jednak to nie jest żaden przewijak! Wstyd! Wstyd! Może po tym wykombinują jakiś przewijak, bo nawet za komuny takowe zawsze znajdowały się tam gdzie były przyjmowane małe dzieci!

00


gość ~gość (Gość)06.07.2018 15:22

Ha ha najlepiej jak faceci są w tej dziedzinie najmądrzejsi ha ha

01


gość ~gość (Gość)04.07.2018 16:08

Widać, że już propaganda przedwyborcza. Pytanie kto stoi za tak negatywną opinią, kto zazdrości tak dobrych wyników i rozwoju szpitala. Moja żona zachwycona z pobytu na porodówce,zresztą ja też wspierali mnie jako ojca i cały czas się pytali czy ze mną ok podczas porodu. Wiem już na kogo nie zagłosuję. Szkoda tylko, że kobiety czytają to wszystko i się zastanawiają a nie powinny, To naprawdę dobry szpital.

10


Maciej. ~Maciej. (Gość)03.07.2018 14:55

Jeśli jest tyle złych opinii o tym szpitalu, o personelu tam pracującym, to czemu nikt się za ten bałagan nie weźmie? Przecież mamy rok 2018, kobiety nie muszą rodzić w bólach, stresie i poniżaniu. To już nie te czasy. A lekarze to nie bogowie. Oni są dla nas, a nie my dla nich.

50


gość ~gość (Gość)03.07.2018 15:36

Czy ja dobrze widzę, że w logo szpitala pojawiła się zielona koniczynka.?

30


gość ~gość (Gość)04.07.2018 11:10

Dużo się mówi o złych doświadczeniach na oddziale.Ciekawe jakie seriale oglądacie i jakie porównanie macie Ci, którzy o porodówce piszą źle, najwięcej ma do powiedzenia Pan, który ma największe doświadczenie z ginekologią. Ja polecam z całego serca rodziłam w szpitalu 2 miesiące temu, wcześniej na rakowskiej. Czytałam,że na rakowskiej lepiej. Jeżeli ktoś tak napisał to znaczy że mu kazali źle o Roosevelta przed wyborami mówić. Kobietki, to jest najlepszy szpital, nie słuchajcie tych co przed wyborami chcą zamieszania narobić. Świetna opieka, położne kochane,znieczulenie bez problemu dostałam. Nie róbcie propagandy -Kobiety powinny wiedzieć gdzie mogą rodzić w dobrych warunkach a na Roosevelta tak właśnie jest. Tak właśnie politykom zależy na naszym zdrowiu i mówią źle o czymś co się udało. Zazdrość polityczna i tyle,wszyscy wiemy kto manipuluje informacjami. Ja szpital na Roosevelta polecam, wiem że te hejty to wymysł konkurencji.

12


gość ~gość (Gość)03.07.2018 22:42

Pewnie wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Ja akurat byłam zadowolona. Poród w marcu tego roku.

33


gość ~gość (Gość)03.07.2018 22:37

A mieli szpital zamykać a tutaj proszę

33


gość ~gość (Gość)03.07.2018 14:02

Nie polecam porodu w tym szpitalu lekarze czekają do końca z podjęciem decyzji o cesarskim cięciu co wiadomo już od razu że się nie uda to tylko Cud że urodziłam zdrowe dziecko

83


gosć ~gosć (Gość)03.07.2018 16:28

Ci co piszą że super, to chyba "TROLE" wicestarosty?
Trolują w internecie ...

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat