Szpital Wojewódzki powinien wygrać konkurs

Strefa FM Poniedziałek, 01 lutego 20105 1621
Kilkudziesięciu pracowników piotrkowskiego pogotowia w ubiegłym roku drżało o swoje miejsca pracy.

Mogli stracić posady, gdyby okazało się, że konkurs na świadczenie usług ratowniczych wygrałby nie Szpital Wojewódzki w Piotrkowie, a prywatna firma. W tym roku choć sprawa nie jest jeszcze przesądzona, dyrektor placówki jest o wiele spokojniejszy o los piotrkowskiego pogotowia.

 

- Został rozpisany nowy konkurs, na dwa lata. Oczywiście do niego przystąpiliśmy i obecnie jest to jedyna oferta złożona na ten teren działania (całe województwo - przyp. red.). Nie jest to przesądzone, ale mogę domniemywać, że jesteśmy przygotowani bardzo porządnie. Posiadamy certyfikat ISO. Wyposażenie karetek i skład osobowy jest, delikatnie mówiąc, bardzo przyzwoity - przyznał Marek Konieczko - dyrektor szpitala.Rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić 26 lutego.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rat ~rat (Gość)12.02.2010 08:36

Zgadza sie ten w powiecie radomszczańskim. Pogotowie w Piotrkowie obsługuje też jedną gminę w powiecie opoczyńskim i gminę kamieńsk.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.02.2010 17:58

Jaki Przedbórz? Ten w powiecie radomsczańskim?

00


him ~him (Gość)01.02.2010 15:40

sa przeciez podstacje pogotowia... piotrkow ma ich 3: sulejow, gorzkowice i przedborz. wiadomo ze piotrkow nie bedzie jezdzil do wypadkow w lodzi... lodz ma swoje pogotowie i swoje podstacje

00


~mieszkaniec~ ~~mieszkaniec~ (Gość)01.02.2010 15:25

Nie będą stworzone podstacje na terenie województwa skąd będą wysyłane karetki.

00


motyl ~motyl (Gość)01.02.2010 10:59

Z artykułu wynika, że piotrkowskie pogotowie będzie obsługiwało całe województwo. Zatem czy będzie jechało pogotowie do np. Łodzi do wypadku?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat