Szlakiem piotrkowskich legend i bram miasta. PTTK zaprasza na rajd

ePiotrkow Wtorek, 22 stycznia 20190 2371
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie, Centrum Informacji Turystycznej i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w 47. Zimowym Rajdzie Pieszym „Gorącego czaju łyk”. 2 lutego (sobota) piechurzy podążą szlakiem piotrkowskich legend i bram miasta.
fot. archiwum epiotrkow.pl

W rajdzie mogą uczestniczyć drużyny młodzieży szkolnej pod opieką osób dorosłych delegowanych przez szkołę, instruktorów ZHP, rodziców. Drużyna biorąca udział w rajdzie może liczyć maksymalnie 10 osób. Start 2 lutego o godz. 9.30 sprzed mediateki. Trasa rajdu zostanie podana na starcie. Zakończenie imprezy około godz 12.00. Składka za udział w imprezie statutowo-programowej wynosi 5,00 zł. Uczestnicy mają zapewnione herbatę, poczęstunek rajdowy, drużyny dyplomy uczestnictwa, punkty na OTP.


Zgłoszenia wraz z wpisowym do 29 stycznia przyjmuje Biuro Oddziału PTTK w Piotrkowie Trybunalskim, Plac Czarnieckiego 10, tel. 44 732-36-63 lub 725 655 544. Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Zgłoszenie musi zawierać instytucję zgłaszającą i imienną listę uczestników. Uczestnicy powinni posiadać odpowiedni strój pozwalający na wędrówkę w trudnych warunkach atmosferycznych, kubek na herbatę, a także ubezpieczenie na czas rajdu. Organizator uwzględnia ubezpieczenie szkolne pod warunkiem umieszczenia numeru polisy z potwierdzeniem szkoły na zgłoszeniu. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat