Szlachetna Paczka 2019 ruszyła

Strefa FM Wtorek, 19 listopada 20195 2462
W sobotę otwarta została internetowa baza rodzin, dzięki której możemy wybrać osoby, którym chcemy pomóc w ramach Szlachetnej Paczki. Jest to już ósma edycja akcji z udziałem piotrkowskich wolontariuszy.
fot. archiwum epiotrkow.pl

-Jak patrze w kalendarz to ciężko mi uwierzyć, że już tyle lat wolontariusze z naszego regionu włączają się w Szlachetną Paczkę - powiedział były koordynator akcji w naszym regionie, Oskar Kuliński - Myślę, że ten projekt jest unikatowy, ponieważ buduje społeczeństwo obywatelskie i niesie pomoc potrzebującym. To wszystko poprzez rekrutowanie nowych wolontariuszy oraz poszukiwanie osób, które potrzebują wsparcia. Celowo mówię tutaj o jednostkach, ponieważ synonimem polskiej biedy coraz bardziej są osoby samotne, starsze i niesamodzielne - dodaje

 

By zostać darczyńcą wystarczy wejść na stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl, poznać potrzeby i marzenia wybranej rodziny oraz wspólnie z bliskimi przygotować paczkę.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

D^D ~D^D (Gość)20.11.2019 08:07

"Powiedział były koordynator", ks Jacek Stryczek też już jest byłym prezesem Stowarzyszenia Wiosna.

00


www ~www (Gość)20.11.2019 00:19

"potrzeby" i "marzenia" - ale zestawienie.

00


Adamo ~Adamo (Gość)19.11.2019 10:20

Na przekręty nie daje!

42


gość ~gość (Gość)19.11.2019 14:04

Ciekawe te paczynki ha ha

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat