Szkoły średnie z Piotrkowa i regionu wśród najlepszych w Polsce

Strefa FM Piątek, 11 stycznia 201913 8212
Licea i technika z Piotrkowa znów wśród najlepszych szkół w Polsce. Opublikowano najnowszy ranking wydawnictwa Perspektywy.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

I Liceum Ogólnokształcące uplasowało się na 161. miejscu w całej Polsce, z kolei w województwie łódzkim zajmuje 11. pozycję.

 

Na 330. miejscu w kraju i 26. w województwie jest III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie. Najwyższe miejsce wśród techników zajmuje Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie, plasując się na 4. pozycji w kraju i oczywiście na 1. w województwie łódzkim.

 

Technikum Ekonomiczno-Handlowe w ZSP nr 5 w Piotrkowie uplasowało się na 204. miejscu w Polsce i 21. w województwie.

 

402. miejsce w kraju i 35. w województwie zajmuje Technikum Menedżersko-Usługowe w ZSP nr 6, z kolei 427. w kraju i 37. w województwie jest piotrkowskie Technikum Kształtowania Środowiska. 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Były kursant ~Były kursant (Gość)11.01.2019 10:25

Najlepsze, bo jak za patronat mają Najświętszą Panienkę Królową Polski to jakby inaczej! Piotrków drugi Watykan

55


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat