Szkolny autobus z dziećmi wpadł do rowu

Strefa FMRegion Środa, 09 stycznia 201946 15168
W miejscowości Proszenie (gm. Wolbórz) autobus przewożący dzieci do szkoły wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło w środę około 8.45. Jak poinformowała asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, autobusem jechało troje dzieci wraz z wychowawcą. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą ze względu na niekorzystne warunki na drodze i wpadł do rowu. Był trzeźwy, a autobus miał ważne badania techniczne. Kierowca za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem. Nikt nie odniósł obrażeń.


Zainteresował temat?

6

2


Komentarze (46)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.01.2019 11:12

Wynocha do Moszczenicy i uczyć się zarządzania gmina tam najpóźniej do 8 rano jest ogarnięte a tu mija doba i ulice w Wolborzu nie ruszone.Rano światło wcześniej gaśnie i przejścia dla pieszych nie oswietlone ,osoby która dzieci przeprowadzała nie ma policję żeby ustawić na parkingu przed szkołą to pomyśleli ale żeby ustawić rano przy drodze jak dzieci idą do szkoły i jest największy ruch to już przekracza możliwości logicznego myślenia u urzędników. Brawo dla UM Wolbórz brawo.

90


gość ~gość (Gość)09.01.2019 10:55

Konkretny wstyd, żeby gminy naszego powiatu były obsługiwane przez PKS Tomaszów, bo w naszym wspaniałym mieście PKS padł.

42


gość ~gość (Gość)09.01.2019 10:46

Wstyd dla burmistrza jechałem wczoraj z bab do wolboza Moszczenica posypała nawet do Lubiatowa jak koniczy się ląs a w gminie Wolbórz szyba

90


gość ~gość (Gość)09.01.2019 10:45

Niestety w tym sezonie zimowym przetarg na odśnieżanie naszej gminy bankowo wygrał jakiś znajomek ewentualnie kuzyn kogoś z władz Wolborza. Mieszkam w okolicy i niestety nie widziałam nawet jednej odśnieżarki ani piaskarki. Drogi w gminie Wolbórz doskonale nadają się jako tor saneczkowy.Taka sytuacja jest niedopuszczalna!

71


/MIESZKANIEC/ ~/MIESZKANIEC/ (Gość)09.01.2019 10:39

To są skutki braku dbałości o drogi . Nikt nie odśnieża drogi i nie posypuje zakrętów.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat