Szkolenie dla rodziców, prosto z Finlandii

Region Wtorek, 15 czerwca 20213 1225
Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu nawiązało współpracę z partnerami zagranicznymi w ramach projektu Empowering parents and families for active social inclusion and resilience” (Wsparcie rodziców i rodzin w celu integracji społecznej i pokonywaniu trudności).

Ładuję galerię...

 W dniach 8-10 czerwca odbył się kurs online przygotowany przez fińskiego partnera. Jest nim uniwersytet w drugim co do wielkości mieście Finlandii- Tampere.

 

W trakcie trzydniowego szkolenia uczestnicy poznali fińskie rozwiązania w zakresie wsparcia rodziców, odbyli wirtualne wizyty w ośrodkach zajmujących się działaniami na rzecz dzieci, młodzieży oraz rodzin. Brali udział w wirtualnych warsztatach oraz dyskusjach w małych i większych grupach.

 

Taka możliwość wymiany doświadczeń daje aktywistom z Proszenia nie tylko możliwość poszerzenia wiedzy, ale też inspirację do nowych inicjatyw.

 

opr. (a)


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)16.06.2021 09:11

obecna szkoła stacza się moralnie zamiast nauki zajmują się bzdurami

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.06.2021 20:52

A to w czym bedą szkolić, w kazirodztwie bo tam tak jest?

50


ad- ~ad- (Gość)15.06.2021 13:39

Polacy nie gęsi i swój rozum mają, najlepiej wiedzą co potrzebne ich rodzinom i ich dzieciom.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat