Szkoła muzyczna zaprasza na koncert

ePiotrkow Czwartek, 11 maja 20171 3255
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert „Duo Kamea”. Wystąpią Kaja Flaga-Andrzejewska – wiolonczela i Marta Kubicka - Skurpel – fortepian.

Koncert odbędzie się 18 maja o godzina 17.30. Wstęp wolny.

 
Duet kameralny Duo Kamea - powstał w roku 2011 podczas studiów na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od tamtej pory zespół prowadzi ożywioną działalność artystyczną. Z gościnnym udziałem innych muzyków brał udział w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. na XIX Międzynarodowym Konkursie Kameralnym im. K. Bacewicza w Łodzi, XV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego i Ogólnopolskim Turnieju Kameralnym w Bydgoszczy. Duet występował podczas wielu koncertów na terenie całej Polski.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zszokowany ~Zszokowany (Gość)11.05.2017 10:52

Skoro zaprasza na koncert to niech jeszcze zorganizuje parking dla swoich gości a nie wszyscy parkują pod blokiem na zakazie wczoraj nawet na środku chodnika a mieszkańcy gdzie mają parkowac ?

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat