Szkoła Podstawowa w Szydłowie w projekcie Wszystkie Kolory Świata

ePiotrkowRegion Środa, 13 marca 20193 1281
Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość? Wszystkie Kolory Świata to globalny projekt UNICEF, który rozpoczął się właśnie w polskich szkołach. Do akcji włączyli się także uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Szydłowie, którzy własnoręcznie zaprojektowali i uszyli szmacianą lalkę, która będzie ich reprezentowała w konkursie.

Podstawowym założeniem tego projektu jest kształtowanie wśród uczniów postawy tolerancji i otwarcia na inne kultury, a także zebranie środków na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci. To przy okazji ogromna korzyść dla uczniów, ponieważ mogli wspólnie spędzić czas na robieniu czegoś pożytecznego.

 

W czasie trwanie konkursu użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać głos na projekt przygotowany przez uczniów, muszą zalogować się i wejść w aplikację konkursową: wszystkiekoloryswiata.pl, następnie odszukać Szkołę Podstawową w Szydłowie i zagłosować. Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole. Zapraszamy do obejrzenia laleczki uszytej przez uczniów z Szydłowa i zachęcamy do głosowania, które potrwa od 11 do 15 marca do godz. 11.

 

 

 

(materiały: UG Grabica) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.03.2019 19:14

Głosujcie na "RUDĄ" - lalkę z SP3!

00


genia ~genia (Gość)13.03.2019 13:50

Sp Gomulin tez bierze udział

00


Max ~Max (Gość)13.03.2019 09:18

SP 3 z Piotrkowa też bierze udział!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat