Szkoła Podstawowa w Rękoraju będzie mieć extra stołówkę

ePiotrkowRegion Środa, 20 listopada 201949 5867
Szkoła Podstawowa w Rękoraju w gminie Moszczenica zwyciężyła w 3. edycji programu „Extra Szkolna Stołówka”. Już wkrótce rozpocznie się tam remont szkolnej stołówki o wartości 20 tys. zł - to nagroda główna, o którą rywalizowały szkoły z całej Polski.
fot. FB Szkoła w Rękoraju TIKO

Program „Extra Szkolna Stołówka” marki Delma zakończył się 21 października. Dzięki niemu szkoły podstawowe z całej Polski miały możliwość wygrać remont szkolnej stołówki – miejsca, które powinno być estetyczne i funkcjonalne, zapewniając uczniom komfort podczas spożywania posiłków. W czasie programu aż trzy placówki otrzymały szansę na zdobycie 20 tys. zł, które przeznaczone zostaną na prace remontowe. Zwycięskie szkoły wybierane były spośród zgłoszeń dokonywanych na stronie extrastolowki.pl.


Szkoła Podstawowa w Rękoraju to druga szkoła, która w 3. edycji programu otrzymała nagrodę główną. - Szkoła Podstawowa w Rękoraju to mała wiejska szkoła prowadzona przez Stowarzyszenie rodziców i mieszkańców, która boryka się z nieustającym brakiem środków finansowych. Staramy się pozyskać środki z różnych źródeł, aby dla naszych dzieci wzbogacić bazę szkoły. Tak więc w imieniu uczniów, rodziców oraz pracowników serdecznie dziękujemy Delmie za tak wspaniały prezent. Nasze dzieci będą mogły dzięki Państwa życzliwości i szczodrości spożywać posiłki w nowej stołówce (ostatni remont 10 lat temu), a nasza szkoła będzie jeszcze piękniejsza – mówi Zbigniew Tuta, dyrektor podstawówki.


Tegoroczna edycja to trzecia odsłona programu „Extra szkolna stołówka”. Dotychczas wzięło w nim udział ponad 850 szkół, a wyremontowanych zostało aż 10 szkolnych stołówek.

 

Stołówka została w przyspieszonym tempie odświeżona tj. pomalowana jako lokal wyborczy. Obecnie ma zostać wyremontowana podłoga, wymienione wysłużone i zniszczone wyposażenie tj. stoliki, krzesła firany oraz odpowiednio udekorowane tematycznie ściany.

 


(materiały: organizator konkursu)


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (49)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.11.2019 09:41

Najlepiej robić remont po remoncie. Też Jestem rodzicem i widziałam w innych szkołach stołówki i wiem że im bardziej by się przydał remont. Co teraz wymienicie tylko stoły za 20tysi?

21


gość ~gość (Gość)22.11.2019 14:17

Najlepiej się rozporządza cudzymi pieniędzmi... Inne szkoły które miały być może gorsze stołówki nawet, nie brały udziału w konkursie, proste... Mogła każda szkoła wziąć udział, wykonać zadanie i być ocenioną.

00


Mama ~Mama (Gość)22.11.2019 10:37

Zacznijcie żyć swoimi sprawami, co kogo to obchodzi, zawiść, i zazdrość! litości ludzie. Brawa dla szkoły !
i super pomysł z takim konkursem Delma extra!

11


gość ~gość (Gość)21.11.2019 15:34

Są inne szkoły bardziej potrzebne niż ta. Jeżeli mają stołówkę po odświeżeniu to konkurs powinna wygrać inną Szkola bardziej potrzebna

20


gość ~gość (Gość)21.11.2019 20:21

Ludzie ale tu nie chodzi o to że dostali kasę tylko że tak się nie robi, że pokazali nie swoją stołówkę. Powinno się grać uczciwie

10


gość ~gość (Gość)21.11.2019 20:11

Świetnie, oby każdą mała wiejską szkola tak działała...?

11


gość ~gość (Gość)21.11.2019 19:42

Ludzie czy Wy nie macie własnego życia. To nie był konkurs na najgorszą stołówkę....Zagrali, kupili Delme, wykonali zadania konkursowe.. I juz. Każdy mógł to zrobić dla swojej szkoły. Wykorzystajcie energię na takie akcje a nie dociekanie.

11


gość ~gość (Gość)21.11.2019 18:12

Konkurs to, konkurs wszystkie szkoły miały prawo wziąć w nim udział.Ile to jadu z ludzi się wylewa. Jeśli wygrali to nie muszą się tłumaczyć.

01


gość ~gość (Gość)21.11.2019 15:44

Wystarczy napisać jakie były zasady konkursu i dlaczego to ta Szkola wygrała a nie inną i się wyjaśni czy firma która ogłosiła konkurs nie dostała zgłoszenia innych gorszych stołówek. Ewentualnie powinni przyjechać do tej szkoły i sprawdzić

10


gość ~gość (Gość)21.11.2019 08:03

Oczekuje na odpowiedź jeżeli stołówka jest nowa to na co zostanie przeznaczone 20 tyś zł? Ja proponuję aby przekazać te pieniądze na jakiś dom dziecka.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat