Szczypiornistki BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski wciąż niepokonane!

Strefa FM Poniedziałek, 27 lipca 20202 1667
Panie z BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski pozostają niepokonane w tegorocznym cyklu PGNiG Summer Superligi. Wygrały trzeci turniej z rzędu, tym razem w Starych Jabłonkach. Z kolei w turnieju mężczyzn nasi szczypiorniści ponownie zajęli III miejsce.

Ładuję galerię...

Dziewczyny już tradycyjnie wygrały wszystkie mecze grupowe, także półfinał zakończyły gładkim zwycięstwem z Samborem Tczew w dwóch setach. W finale na nasze panie czekała drużyna Pyrek Poznań. Ekipa ze stolicy wielkopolski rozpoczęła spotkanie od prowadzenia i wydawało się, że piotrkowianki będą miały spore problemy, ale w miarę upływu meczu grały coraz pewniej i ostatecznie wygrały 2:0.

 

- Uważam, że udało nam się w zasadzie wszystko, ponieważ bardzo dobrze realizujemy swoje cele i wszystkie założenia na ten turniej poszły zgodnie z planem. Oczywiście nie ustrzegłyśmy się małych wpadek, ale wybrnęłyśmy z nich w mistrzowskim stylu - mówi Katarzyna Matyja, zawodniczka piotrkowskiej drużyny. 

 

Nieco poniżej oczekiwań wypadli nasi panowie. Rywalizację grupową podobnie jak panie zakończyli na pierwszym miejscu, ale w półfinale trafili na będącą w świetnej dyspozycji drużynę z Grudziądza i przegrali 2:0. Zrehabilitowali się w meczu o 3. miejsce, pewnie wygrywając z Damy Radę Inowrocław.

 

Do miana MVP turnieju mianowano dwójkę zawodników BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski - Izabelę Piskałę oraz Wiktora Mokrackiego. Głosowanie na facebokowym profilu PGNiG Summer Superliga kończy się w poniedziałek (27.07) o godzinie 15:00.

 

W turnieju brała udział również druga drużyna żeńska z Piotrkowa, która zajęła 9. miejsce. 

 

Skład BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski: 

 

Panie: Izabela Piskała, Patrycja Kulwińska, Natalia Filończuk (bramkarki); Sonia Siemko, Paulina Sowa, Sylwia Bartkowiak, Martyna Matysek, Katarzyna Matyja, Karolina Szajek, Iwona Niedźwiedź 

 

Panowie: Adam Studziński, Marcin Węgrzyn (bramkarze); Konrad Szczukocki, Wiktor Mokracki, Łukasz Piaścik, Mateusz Orłowski, Wojtek Lipiński, Maciej Włudarczak, Jan Dobrowolski, Błażej Smolewaki


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.07.2020 22:52

Fajnie że Iwonka jest i gra dla nas pozdraeiam

10


kazik626 ~kazik626 (Gość)27.07.2020 15:51

cudnie odznaczaja sie im te kapseli szkoda ze malo dziewczyn gra z piotrkowa

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat