Szczypiorniści zakończyli wakacje

Piotrkowianin Sobota, 13 lipca 20190 1340
Wszyscy nowi zawodnicy Piotrkowianina wzięli udział w pierwszym, po wakacyjnej przerwie, treningu, który poprowadził nowy trener Bartosz Jurecki. To była dobra okazja, żeby się bliżej poznać i porozmawiać o okresie przygotowawczym oraz zbliżającym się sezonie PGNiG Superligi.
Fot.: www.piotrkowianin.pl

Przypomnijmy, nowi zawodnicy to: Adrian Turkowski (ostatnio Stal Gorzów) oraz Artur Kot (Olimpia Piekary Śląskie). Do Piotrkowianina wrócił z wypożyczenia Piotr Rutkowski, a z trzecioligowej drużyny do pierwszego zespołu został przesunięty Adam Kowalczyk. W poniedziałek do zespołu dołączą zaś Bartosz Nastaj i Damian Procho, którzy przebywają jeszcze na urlopie.

 


O tym, jak będą wyglądać przygotowania naszych szczypiornistów pisaliśmy tutaj.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat