Szczypiorniści wspierają Szlachetną Paczkę

Strefa FM Czwartek, 07 grudnia 20174 3108
Finał Szlachetnej Paczki już w najbliższy weekend, a do akcji włączyli się zawodniczki Piotrcovii oraz szczypiorniści Piotrkowianina.
fot. Krzysztof Betnerowicz

W galerii Focus Mall w Piotrkowie kupowali przede wszystkim artykuły spożywcze oraz chemiczne. - W tym roku pomagamy ojcu, który samotnie wychowuje córkę i walczy o prawa do opieki nad synem. Mężczyzna nie pracuje, bo stracił oko. Mamy listę najbardziej potrzebnych produktów. Kupiliśmy podstawowe rzeczy: produkty mączne, puszki i artykuły chemiczne - mówi Anna Wasilewska, kapitan Piotrcovii. - Teraz jest taki czas, że ludzie chcą sobie pomagać, a my wspieramy Szlachetną Paczkę kolejny raz. Warto pomagać innym nie tylko w okresie świąt - dodaje Roman Požarek, zawodnik Piotrkowianina.


Już w ten weekend darczyńcy dostarczą paczki do magazynu, a potem wolontariusze zawiozą je do potrzebujących rodzin.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Me ~Me (Gość)07.12.2017 20:40

OSCAR GOES TO.....Hahaha. ,,. drogi portalu skończ z tą promocją beznadziejnych Radnych bo to ci nie sluźy... pomaga się anonimowo z potrzeby serca a nie dla fameous! Pomagamy bo chcemy a nie by o tym pisali i wykorzystywali to

35


gość ~gość (Gość)08.12.2017 11:17

Szacun Panowie i Panie:-))))

40


januszek ~januszek (Gość)07.12.2017 21:11

Brawo Wy!!!

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat