Szczerbiec Wolbórz z Pucharem Marszałka Województwa Łódzkiego

ePiotrkowRegion Środa, 19 czerwca 20193 1950
VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego "Krwinka - Cup 2019", w którym udział wzięło pięć drużyn z naszego regionu ponownie wywołał wiele emocji. Mecze były rozgrywane na boisku Orlik w Sulejowie.

Ładuję galerię...

 

Zespoły zagrały systemem "każdy z każdym", a czas spotkań ustalono na 2 x 10 minut. Podczas zmagań panował duży upał, co nie ułatwiało piłkarzom gry. Mieli oni jednak zapewnione orzeźwiające napoje, a ochłodę w postaci kurtyny wodnej zapewnili im strażacy z OSP w Sulejowie. 

 

Wszystkie spotkania obfitowały w duże emocje, a ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazał się Szczerbiec Wolbórz. Piłkarze zwycięskiego teamu zdobyli tym samym Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Drugie miejsce przypadło Skalnikowi Sulejów I, który został uhonorowany Pucharem Zarządu OZPN w Piotrkowie Trybunalskim. Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci klubu Błękitni Dmosin. Otrzymali za ten wynik Puchar Starosty Piotrkowskiego. Na miejscu 4. uplasował się Skalnik Sulejów II, a na 5. UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki. Mecze sędziował Robert Szulc. 

 

Przyznano też nagrody indywidualne:

Najmłodszy zawodnik - Oskar Derewęda (Szczerbiec Wolbórz)
Najlepszy zawodnik - Konrad Przywara (Szczerbiec Wolbórz)
Najlepszy Bramkarz - Marcel Biernacki (Skalnik Sulejów II)
Najlepszy strzelec (11 bramek) - Dorian Pardel (Skalnik Sulejów I)

 

Przygotowaniem turnieju zajęło się Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "Krwinka". Współorganizatorami byli: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Urząd Miasta i Gminy w Sulejowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sulejowie oraz OSP w Sulejowie.

 

Patronat Honorowy nad Imprezą objęli:

  • Narodowe Centrum Krwi
  • Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber
  • Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Pan Adam Kaźmierczak
  • Starosta Piotrkowski Pan Piotr Wojtysiak
  • Burmistrz Sulejowa Pan Wojciech Ostrowski
  • Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Sulejów Pan Bartosz Borkowski

Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)21.06.2019 20:28

A kiedy będzie bezpiecznej na Wójtostwie? Strach na ulicę wyjść żeby odwiedzić sąsiada.

30


Dobra woda ~Dobra woda (Gość)21.06.2019 20:25

Świetna impreza, nawet bym się wybrał, tylko z Dobrej wody trudno się dostać do miasta - asfaltu brak, a miał być. Co mi tam po basenach po auli na 300 osób, jak droga jest z XIX wieku a mamy ponoć wiek XXI?

20


Kacha ~Kacha (Gość)21.06.2019 07:41

Bardzo ładnie, Panie Przewodniczący, wreszcie coś się dzieje! Panie Bartku chcemy więcej takich imprez! Było świetnie! Panie Bartoszu tak trzymać

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat