Szczekanica Central Park wkrótce z pumptrackiem

Poniedziałek, 22 marca 202120 4052
Jeszcze w tym roku przy ulicy Rzecznej powstanie pumptrack. Tamtejszy "Szczekanica Central Park" będzie bowiem rozbudowany m.in. o tor do ekstremalnej jazdy na rowerze.

W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i wykonanie drugiego etapu modernizacji placu zabaw przy ul. Rzecznej. Pierwszy etap tych robót wykonano w ubiegłym roku tworząc tam „Szczekanica Central Park”. Wówczas powstało nowe boisko, siłownia plenerowa oraz place zabaw dla dzieci i młodzieży.

- Tor będzie miał 40 metrów długości, dwie bandy mające po 180 stopni oraz tzw. pompki rozpędowe. Na kompleksie zainstalowane zostaną także trzy trampoliny ziemne, piłkochwyt przy boisku, stół do tenisa stołowego oraz kolejna nowość w naszym mieście – zjazd linowy – tyrolka. Całość uzupełnią 3 lampy solarne – informuje ZDiUM.

 

Inwestycja będzie realizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

 

Oferty w przetargu można składać do 7 kwietnia. Na wykonanie prac zwycięska firma będzie miała 4 miesiące od daty podpisania umowy.

 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nie szkoda pieniędzy ~Nie szkoda pieniędzy (Gość)23.03.2021 10:23

... wystarczy przejechać się ulicą Swojską w mieście(?) Piotrkowie Trybunalskim.

41


mik ~mik (Gość)23.03.2021 09:28

Jak widać ludzie (Rada Osiedla) starają się i potrafią coś wywalczyć dla swojej społeczności. Nie zwracajcie uwagi ta komentarze niektórych miernot tutaj piszących. Trzymajcie tak dalej.

31


mieszkanka osiedla ~mieszkanka osiedla (Gość)23.03.2021 08:19

Brawo Rada Osiedla !
Jak Was nie było, to tu nic się nie działo.

30


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)22.03.2021 23:21

Haahahah szczekanica i wszystko jasne

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat