Sypie się podest przy piotrkowskiej fontannie

Strefa FM Piątek, 21 sierpnia 201542 6224
Sypie się drewniany podest przy fontannie na piotrkowskiej Krzywdzie. - Klepki odpadają jedna po drugiej - skarżą się słuchacze Strefy FM. - Niestety w tym roku deskowanie nie będzie już naprawione - odpowiadają na uwagi nasi urzędnicy.

fot. KP

Ładuję galerię...

- Okazuje się, że technologia zastosowana w fontannie już ponad 5 lat temu nie do końca się sprawdziła. Materiał okazał się nieodporny na warunki atmosferyczne. Nie bez wpływu są również zabawy osób, które przychodzą ochłodzić się w fontannie. Oczywiście na bieżąco te klepki są mocowane, nie wszystkie się jednak trzymają. W tym roku niestety nie ma co liczyć na ich wymianę - mówi Mikołaj Chmielewski, inspektor w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie.

 

Aktualnie urzędnicy zastanawiają się, czym zastąpić można drewniany rozsypujący się podest przy fontannie.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anonim ~anonim (Gość)28.08.2015 14:13

Gnoje co tam przesiadują piją alkohol a później niszczą wszystko przedział wiekowy 14-16 lat i gdzie jest ta nasza straż miejska i po co te kamery?

00


nowy ~nowy (Gość)24.08.2015 08:38

czy ktos wogole dba o krzywde przy ,, kinie hawana ,,kosze na smieci polamane, lawki poprzestawiane w calej okolicy, balagan i smietnik, murek i schody w strone dernardynow i narutowicza polamany, dziadostwo.....

11


złe to wygląda ~złe to wygląda (Gość)23.08.2015 13:44

zna ktoś dokładne koszta samego podestu i kto konkretnie stoi za takim wyborem technologii ?? Jest podobno teraz odpowiedzialność osobista więc panie i panowie rozliczmy tych rządzących nieudolnie i niegospodarnie ludzi bo kolejne inwestycje są przeinwestowane i generują kolejne koszta dla mieszkańców .Park to jest śmiechu warte,projekt porażka a najlepszy przetarg ,wygrał kto inny robi podwykonwaca z piotrkowa dlaczego nie ma ograniczeń co do wykonawców żeby byli z terenu gminy i zakaz podwykonawców ?? przecież to otwarta droga do przekrętów

20


Q ~Q (Gość)22.08.2015 21:53

"Nie bez wpływu są również zabawy osób, które przychodzą ochłodzić się w fontannie."
Znowu te wredne bachory zamiast iść na miejski basen pod gołym niebem rozdeptują naszą fantastyczną fontannę. Panowie urzędnicy, może jednak czas puknąć się w czoło i przyznać że 657 tysięcy złotych ( nie licząc kosztów ciągłych remontów) zostało poprostu wywalone w błoto? Dorabianie ideologii do odpadających klepek to już naprawdę przejaw ciężkiej hipokryzji i/lub głupoty.

70


szatan ~szatan (Gość)22.08.2015 15:53

Widzialem wczoraj tak samo jak plywajacego w wodzie balaska...

20


Ja mam pomysł czym zastąpić ~Ja mam pomysł czym zastąpić (Gość)22.08.2015 15:03

Proponuje deski z europalet

20


rt ~rt (Gość)22.08.2015 11:07

bez kitu, cały ten kraj od 20 lat jest budowany na kredyt. wszystko kiedyś pęknie jak bańka mydlana będziemy na sąsiada czy nawet syna czy ojca na siebie z siekierami lecieć gdy zabraknie wody i prądu.

60


fd ~fd (Gość)22.08.2015 11:03

ludzie którzy zarządząją takimi rzeczami po prostu kręcą wałki na maxa, niby ma wyjść drogo, potem płacą po kosztach za materiały a większa część ląduje potem na kontach albo w kopertach tych speców od wałków

50


Majczyna muisi odejść ~Majczyna muisi odejść (Gość)21.08.2015 21:43

do puki inwestycjami w mieście będzie kierowała dyrektor Majczyna ps. asfalt to będziemy mieli więcej takich bubli, proszę przejść się do remontowanego parku, popatrzyć na cud technologi - boczne alejki wysypane żwirkiem, jak one pylą i kurzą ,a daje głowę że za jakiś czas rozsypią się tak jak te klepki przy fontannie , staw nie oczyszczony do dna zacznie niebawem zarastać, ale co tam nie jej pieniądze, nie ona płaci, najważniejsza ciepła posadka w magistracie i niezła kasa co miesiąc, tej pani chyba by najlepiej wyszedłby jednak śpiew w zespole emerytów , a nie kierowanie i odbiór inwestycji.

100


Klakier ~Klakier (Gość)22.08.2015 08:33

Majczyna i cala ta świta Chodnika to jeden,Wieliczka wałek.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat