Święto myśliwych, leśników i jeźdźców w Bogusławicach

ePiotrkowRegion Wtorek, 22 października 20194 3506
W słoneczną sobotę 19 października w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbył się tradycyjny Hubertus. Na gości czekały atrakcje takie jak, przejażdżki bryczką po okolicy, konkurs dla dzieci, a także liczne pokazy.

W Bogusławicach zaprezentowali się przedstawiciele Stajni "Wiki", Stowarzyszenia Ułanów im. Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego mjr. Hubala, Szwadronu Kawalerii kultywującego tradycję 11 pułku Ułanów oraz Teatru konnego Cabriola.

 

W ramach imprezy zorganizowano również gonitwę, która zakończyła się dekoracją koni oraz wręczeniem pucharu dla zwycięzcy. W "Pogoni za lisem" w tym roku lisią kitę złapał Marek Maciągowski. 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.10.2019 22:49

Czyli zgraja myśliwych morderców zwierzat. Polecam ludzie przeciw myśliwym. Powinni zlikwidować te praktyki bo to z ochroną środowiska ma niewiele wspólnego

54


Bolek ~Bolek (Gość)22.10.2019 12:26

Następna okazja na wypicie litrów i kurtuazję wzajemnej adoracji , a może da się coś załatwić, przecież wiadomo jakie to korytowe środowisko? Błaszczak dawał koperty kogo zatrudnić w biały dzień, więc mi tu się nie burzyć!

51


gość ~gość (Gość)22.10.2019 17:41

Leśników? Chyba w czerwcu. Czego to nie wymyślą.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat