Święto babci i dziadka

Strefa FM Piątek, 20 stycznia 20172 5440
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.
www.pixabay.com

Posłuchajcie co na ten temat powiedziały przedszkolaki z Przedszkola Villa Bambini w Piotrkowie:


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jan wnuk Jana ~Jan wnuk Jana (Gość)21.01.2017 19:45

Czy wypowiedział się na ten temat Jan wnuk superdziadzi Jana?

30


antypokaz ~antypokaz (Gość)20.01.2017 20:25

Może warto by z tej okazji zadbać, ażeby dziadek i babcia nigdy więcej nie poszli na "pokaz" wyrobów "zdrowotnych", gdzie bezczelni cwaniacy wykorzystując techniki manipulacji skutecznie nakłaniają starszych ludzi na zakup np. "zdrowotnej" patelni za 1 tys. zł. albo "zdrowotnej" pościeli za kilka tys. zł. Już chyba większość starszych ludzi ma w domu np. wełniane kołderki i poduszki i.... trudne do spłacenia długi z tego tytułu. Powiedzmy im: "Kochana Babciu, Kochany Dziadku! Nie chodźcie na te pokazy, bo tam Was oszukają, wykorzystają, wcisną Wam jakieś buble i wpakujecie się w finansowe tarapaty!" Chociaż, nie wiem, czy posłuchają, bo jeśli już byli na jakimś "pokazie", to "wiedzą", że to wyjątkowa okazja, że tego się w sklepie nie kupi i że na własnym zdrowiu nie należy oszczędzać, tylko zaciągać kolejny kredyt! Jeśli już nawet mają poduszki i patelnie, to przecież są jeszcze do kupienia jakieś cudowne lampy, przyrządy do masażu i wiele innych niezwykle "cennych" , "zdrowotnych" gadżetów, które koniecznie trzeba kupić zaciągają kolejny kredyt! A swoją drogą: "dobra zmiana" mogłaby się dobrać do d... tym cwaniakom, którzy sobie może nie jeden pałac wystawili za pieniądze zarobione na tych "pokazach"!

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat