Świetny występ Mateusza Ziółko

ePiotrkow Sobota, 22 czerwca 201930 10537
Mateusz Ziółko to jeden z najlepszych wokalistów w Polsce. Udowodnił to doskonałym koncertem, który dał podczas pierwszego dnia Imienin Piotrków.

Ładuję galerię...

Dni miasta trwają w najlepsze. Piotrkowianie nie tylko słuchają muzyki, ale też korzystają z ogródków gastronomicznym czy wesołego miasteczka. Zanim na scenie pojawił się Mateusz Ziółko z zespołem, w sobotę grali dla nas m.in. The Devil's Thorn czy Laggard.

 

Koncert gwiazdy rozpoczął się ok. godz. 19.45. Mateusz Ziółko szerszej publiczności dał się poznać jako zwycięzca programu The Voice of Poland w 2013 roku, choć wcześniej brał też udział i w polsatowskim Must be the music, i Mam Talent w TVN. Dwa lata po zwycięstwie w programie TVP2 nagrał razem z Liberem singiel „7 rzeczy”, który stał się przebojem. W 2017 ukazał się jego debiutancki album „Na nowo”. To właśnie z tej płyty pochodzi wielki przebój „W płomieniach”, który mogli usłyszeć również piotrkowianie podczas pierwszego dnia Imienin. Ale nie tylko autorskie utwory można było usłyszeć podczas koncertu w Piotrkowie Trybunalskim. Mateusz śpiewał również piosenki Phila Collinsa czy Queen, a nawet kultowy utwór Percy’ego Sledge „When a man loves a woman”, którym z całą pewnością zdobył serca żeńskiej części publiczności.

 

Ok. godz. 21.30 na imieninowej scenie pojawił się zespół Happysad, czyli autorzy takich hitów jak „Zanim pójdę”, „Taką wodą być” czy „Bez znieczulenia”.

 

A co czeka nas w niedzielę?

 

16:00 Imieniny Piotrków 2019 - rozpoczęcie imprezy

16:15 Lion Dance

17:00 Zatańczmy dla Piotrkowa! Wspólny taniec z instruktorem - dla wszystkich uczestników

18:10 Atum i Słaby – support

19:00 O.S.T.R. - koncert dnia

20:00 Dj - najlepsze hity

20:30 Natalia Nykiel - koncert dnia

22:00 Wygraj bilet na koncert “Metalica” - konkurs

22:30 LEMON - koncert gwiazdy wieczoru

23:30 DJ - zabawa taneczna

24:00 Zakończenie imprezy


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.06.2019 01:18

To jest prezydent piotrkowa, jesli masz wątpliwości , trzeba było iść na wybory. Wygrał w pierwszej turze, wiec chyba jest godny zaufania i szacunku. Urodziny Piotrkowa uważam za udane, choć szanuje uwagi innych komentatorow. Obejrzałam imprezy na Pl Kościuszki i myśle , ze to był dobry pomysł z umiejscowieniem: centrum miasta, dogodne warunki dotarcia również rowerem lub piechota, możliwość wykorzystania wzniesienia przed klasztorem Bernardynów , gdzie skorzystało tysiące uczestników (w klasztorze podczas mszy nie było słychać głośnej zabawy - sprawdziłam uczestnictwem we mszy), liskie usytuowanie Jarmarku Trybunalskiego oraz Wesołego Miasteczka i gastronomii. Warto było pofatygować się z przyczyn wcześniej skomentowanych, dla tak wspaniałych koncertów jak: Ziółko, Nykiel a przede wzzystkim LeMon. Jestem szczesliwa, ze do nas przyjechali, i dali z siebie wszystko, a widok szczęśliwej młodzieży rekompensuje wszelkie niedogodności. Przecież to tylko 2 dni.

22


gość ~gość (Gość)23.06.2019 14:12

Zgadzam się z osobami komentującymi. Miasto, nie wieś, a żeby miejsca na rozłożenie sceny nie było. Wstyd przed tymi zespołami muzycznymi. Ziółko to pewnie polewę z Piotrkowa miał że na środku ulicy to jeszcze chyba w życiu koncertu nie dawał. Wstyd taki że masakra. Panie Chojniak, chowaj Pan głowę w pisek!

71


gość ~gość (Gość)23.06.2019 22:50

A kto to jest Chojniak? Jakiś bohater czy kto? Tyle o nim piszecie, więc to chyba ktoś ważny. Uchylcie rąbka tajemnicy.

40


gość ~gość (Gość)23.06.2019 20:49

Pamiętacie imprezę radia Eska na lotnisku kilka lat temu i kilkanaście tysięcy ludzi?

60


gość ~gość (Gość)23.06.2019 19:28

Na przyszły rok będzie Don Wasyl Roma to się będzie działo haaaaa haaaa haaaa

20


gość ~gość (Gość)23.06.2019 13:51

Dlaczego ziółko na końcu każdej zwrotki każdego utworu robi "uuuuuuuu"

12


j. ~j. (Gość)23.06.2019 15:59

A swoją drogą ciekawe, co na to O.O. Bernardyni. Wszakże obok tej sceny jest kościół i odprawiane są msze św. i inne nabożeństwa, zwłaszcza w niedzielę. O. Gracjan z kolei jest w Piotrkowie znany i chyba z jego zdaniem powinny się liczyć władze miasta. Ja mieszkam niedaleko Fokusa, a późnym wieczorem wczoraj słyszałem hałas dobiegający z pl. Kościuszki, a jak wytrzymują ci, którzy mieszkają bliżej i których akurat ta impreza nie interesuje? W głowie mi się nie mieści, że coś takiego można robić w samym sercu miasta.

65


gość ~gość (Gość)23.06.2019 17:30

Szkoda, ze nie przedstawiono dokładnego rozkładu imprez na plakatach , trochę późno najważniejsze koncerty. Scena w centrum miasta z możliwością uczestnictwa licznych piotrkowian to super pomysl. Wszyscy mogli łatwo dotrzeć, a w sobotę i niedziele ruch jest i tak mniejszy, kawałek spacerkiem jeszcze nikomu nie zaszkodzil. Fajna impreza i dobrzy wykonawcy, jedzenie mnie nie interesuje, ale dobra zabawa jest najważniejsza.

50


gość ~gość (Gość)23.06.2019 17:29

Na lotnisku fajnie zorganizowane były w zeszłym roku koncerty, to jedyne miejsce w Piotrkowie aby wiochy nie bylo

52


ciupaciups ~ciupaciups (Gość)23.06.2019 15:50

dla czego kocerty sa w tym miejscu masakra miejsce jest lotnisko jest stadion miejski jest wiele wiencej leprzych miejsc od tego najlepsze kocerty daja w niedziele zamiast w sobote

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat