Świetlica środowiskowa oficjalne otwarta (MATERIAŁ FILMOWY)

Strefa FM Piątek, 25 września 20203 2042
Przy al. 3 Maja w Piotrkowie została uroczyście otwarta piąta już świetlica środowiskowa dla dzieci. "Piątka", bo tak została nazwana, przypadła do gustu najmłodszym mieszkańcom osiedla Piastowskie.

Ładuję galerię...

Dzieci podkreślały, że podobają im się żywe kolory wnętrz i ogrom zabawek. - Fajnie tu jest i cieszę się, że będę tu spędzał czas. Są koledzy i koleżanki, jest kolorowo i przytulnie - mówili podopieczni świetlicy.


- Jest to kolejny oddział naszej głównej siedziby, czyli "Bartka". Powstała w ramach projektu miejskiego "Razem możemy jeszcze więcej". Będziemy mieć w niej pod opieką około 30 dzieci, którym zapewniamy także zajęcia z logopedą, psychologiem, socjoterapeutą, będzie animator czasu wolnego - powiedziała Bożenna Walczak, dyrektor Środowiskowej Świetlicy Socjo-Terapeutycznej "Bartek".

 

Dziećmi przebywającymi w świetlicy będą się zajmowały dwie wychowawczynie. Najmłodsi będą mieli też okazję do wzięcia udziału w wycieczkach, m.in. do kina, Teatru w Łodzi czy Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_ep ~gość_ep (Gość)27.09.2020 08:50

Pani Wieslowo do kogo Pani blizej do Prezydenta czy do pisu i targowiska nie sie pani okresli

20


nnn. ~nnn. (Gość)26.09.2020 10:41

Ano Prezydencie Piotrkowa na "barykady". Stawić czoło dorosłym .Jak dostanie pan jajkiem w głowę to przejdzie pan do historii. Osiemset dwa lata istnienia Piotrkowa. Historycy mniejsi lub więksi o tym nie zapomną.

81


gość_gość ~gość_gość (Gość)26.09.2020 09:53

o jest i instruuje młodych jak zostać dobrym prezydentem tnij nożyczkami Jasiu tnij a będziesz kiedyś dobrym włodarze miasta

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat