Święta pod palmami?

Strefa FM Niedziela, 01 kwietnia 20184 3313
Wielkanoc kojarzy się ze świętowaniem w domowym zaciszu i w gronie rodziny. Tymczasem na przestrzeni ostatnich lat coraz więcej osób decyduje się na wyjazd zagraniczny.
pixabay.com

Egipt, Hiszpania i Turcja to najczęściej wybierane kierunki, ale wielu Polaków wyjeżdża także za granicę, by odwiedzić bliskich.
- W tym roku jadę do Niemiec do cioci, która mieszka tam od kilkunastu lat. Dzięki temu ominą mnie świąteczna krzątanina, zakupy, przygotowywanie jedzenia. Będę mogła odpocząć i spędzić czas z bliskimi - opowiada jedna z mieszkanek Piotrkowa.


Na zagraniczne wyjazdy decydujemy się najczęściej ze względu na pogodę, która w naszym kraju bywa kapryśna, ale także ze względów finansowych. Za wielkanocny urlop zapłacimy nawet o kilkaset złotych mniej niż chociażby za weekend majowy.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.04.2018 18:52

Palmy w Nemczech? ePiotrkow na wakacjach....

41


gość ~gość (Gość)01.04.2018 18:03

Polecam Wielkanocny Paryż
Jest cudowny!!

21


Walenty ~Walenty (Gość)01.04.2018 15:29

Zawsze w święta leciałem na Zanzibar lecz tym razem jestem w Papeete.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat