Światełko w tunelu dla sali w Gomulinie

Strefa FM Czwartek, 02 lutego 20123 2112
Wszystko wskazuje na to, że uczniowie miejscowego gimnazjum skorzystają z obiektu jeszcze w tym roku szkolnym.

Przypomnijmy, że ze względu na odkształcenia parkietu sala gimnastyczna nie została dotąd odebrana przez inwestora - czyli Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej. - Znamy już przyczynę złego wykonania nawierzchni. To źle wykonana izolacja fundamentów. Opinia techniczna jednoznacznie wskazuje, że izolacja fundamentów powinna być poprawiona. W dokumencie przedstawione są sposoby naprawy. Opinię i wezwanie do naprawy przesłałem do głównego wykonawcy - powiedział Strefie FM wójt gminy Roman Drozdek.


Gmina Wola Krzysztoporska zaproponowała wykonawcy ugodę. - Mam nadzieję, że zostanie ona podpisana do 7 lutego. W przypadku, gdyby nie doszło do ugody będę zmuszony wyłonić inną firmę (na drodze przetargu), która naprawi izolację fundamentów na koszt głównego wykonawcy – dodaje wójt.


Nowoczesny kompleks szkolny w Gomulinie oddany został do użytku we wrześniu ubiegłego roku. Od tego czasu sala gimnastyczna świeci pustkami.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jrg ~jrg (Gość)02.02.2012 12:00

To kara Boska za pomysł wybudowania tej szkoły! W innych gminach zamykają szkoły, a w gminie Wola Krzysztoporska cudownie szkoła jest potrzebna! To absurd.

00


lola ~lola (Gość)02.02.2012 11:40

W przypadku, gdyby nie doszło do ugody będę zmuszony wyłonić inną firmę (na drodze przetargu)......czyli która firma da najmniejsza stawke najtaniej to sa przetargi własnie

00


janek1655 ~janek1655 (Gość)02.02.2012 10:47

Jaki wójt taka sala.Przepłacona!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat