"Świat dziecka w malarstwie i poezji" w OEA

ePiotrkow Poniedziałek, 24 listopada 20141 1333
W piątek (21 listopada) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie literacko-plastyczne pn. "Świat dziecka w malarstwie i poezji".

Ładuję galerię...

Obok recytacji poezji dziecięcej, spotkaniu towarzyszyła projekcja multimedialna prac plastycznych młodych uczestników warsztatów plastycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

na układy nie ma rady ~na układy nie ma rady (Gość)24.11.2014 20:15

Bardzo pożądana i potrzebna impreza. Bo od najmłodszych lat trzeba kształtować młodego człowieka i pobudzić jego wyobraźnię, by mógł dostrzec piękno otaczającego go świata i potrafił przełożyć to na obraz lub słowo. W ten sposób kształtuje się osobowość człowieka, jego wrażliwość i chyba o to chodzi! Bo czym skorupka za młodu....
Słowa uznania dla Pani Eli za włożoną pracę, ona autentycznie i spontanicznie potrafi przekazać te wszystkie wartości związane ze sztuką. Jest przecież wrażliwą i twórczą artystką!
"Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny..." (fragment Dezyderaty).

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat