ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Svenson – najlepsza sieć klinik na europejskim rynku

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 889
Marka Svenson to sieć prestiżowych klinik znajdujących się w Niemczech oraz Szwajcarii, które mają na celu zdrowie i pielęgnację włosów. Specjalizujemy się w szczególności się w ich transplantacji, zagęszczaniu i produkcji peruk. Svenson jest wiodącym instytutem, który dzięki licznym badaniom prowadzonym przez dziesięciolecia pomógł ogromnej ilości ludzi, którzy zmagali się z problemami dotyczącymi włosów lub ich braku. Jesteśmy najlepsi w Europie i nieustannie się rozwijamy dążąc tym samym do perfekcji. Svenson to marka, którą charakteryzuje profesjonalizm, doświadczenie i wiedza. Zapewniamy najlepszą opiekę, najwyższe standardy i spektakularne efekty. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dbamy o nieustanny jego komfort. Każdy problem jest dla nas ważny i każdy problem rozwiązujemy skrupulatnie oraz profesjonalnie.

 

 

Trochę historii – czyli wszystko od początku

 

Svenson narodził się w Londynie w 1956 roku, gdzie powstał pierwszy instytut fryzjerski. Dzięki innowacyjnym metodom i niestandardowym technikom firma ta zyskała popularność na całą Europę, gdzie kolejno powstawały nowe oddziały w różnych miastach. W samych Niemczech Svenson reprezentowany jest aż w 15 miastach: Berlinie, Bremie, Dortmundzie, Dreźnie, Düsseldorfie, Essen, Frankfurcie nad Menem, Hamburgu, Hanowerze, Kolonii, Lipsku, Mannheim, Monachium, Norymberdze oraz Stuttgarcie.

Każdego roku do naszych klinik zwraca się ogromna liczba ludzi, potrzebujących pomocy w leczeniu problemów dotyczących włosów oraz ich wypadania. Dlaczego do nas? Nieustanny rozwój, zapał i chęć do pracy czyni nas najlepszymi, dlatego ludzie nam ufają. Szereg wyspecjalizowanych specjalistów posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie chętnie udzieli wskazówek i poprowadzi skuteczną terapię i leczenie.

Kliniki Svenson swój prestiż zawdzięczają nieustannej pracy, ambicji i badaniom, które przyczyniają się do powstawania innowacyjnych technik oraz nowoczesnych metod leczenia oraz transplantacji włosów. Współpracujemy także z światowej sławy chirurgami, farmaceutami, dermatologami oraz instytutami badawczymi, dzięki którym możemy być najlepsi i jesteśmy w stanie osiągać najlepsze wyniki.

W całej Europie, w klinikach Svenson zatrudnionych jest około 500 pracowników, dzięki czemu każdemu pacjentowi możemy zapewnić najlepszą, jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy także własną klinikę chirurgii włosów, która zlokalizowana jest w Hiszpanii w Madrycie.

 

Precyzja, perfekcja i profesjonalizm – doskonała jakość i odpowiednie podejście

 

Kluczem naszego sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta i staranność w wykonywaniu naszej pracy. W Svenson dbamy o dobre samopoczucie pacjentów i zapewniamy mu najlepszy komfort psychiczny. Nasze usługi wykonywane są zawsze w precyzyjny, profesjonalny i skrupulatny sposób.

Dla Svenson, jakość świadczonych usług jest zawsze na pierwszym miejscu i stanowi najwyższy priorytet. Nieustannie dążymy do perfekcji i zapewniamy najlepsze standardy oraz metody leczenia problemów z włosami. Każdy przypadek to odrębna diagnoza i indywidualna terapia. Wszystkie podejmowane przez nas działania są zgodne z przepisami i wszelkimi regulacjami. Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze.

W klinikach Svenson kierujemy się jasno sprecyzowanymi zasadami, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie i satysfakcję naszych pacjentów, co z kolei przyczyniło się do tego, że zostaliśmy europejskim liderem w dziedzinie zdrowia oraz pielęgnacji włosów.

 

Najważniejszy jest pacjent – na czym polega nasza praca?

 

W Svenson najważniejszy jest pacjent, dlatego też wykwalifikowana kadra zatrudnionych tam specjalistów robi wszystko, aby sprostać ich oczekiwaniom i zyskać ich zadowolenie oraz uznanie i wdzięczność. W pierwszej kolejności pragniemy poznać oczekiwania każdego pacjenta, następnie stawiamy prawidłową diagnozę i oferujemy najlepsze rozwiązanie dotyczące każdego przypadku. Pacjenci są zawsze w sposób prosty i zrozumiały informowani o przebiegu zabiegu oraz jego kosztach. Dbamy o najlepszą standaryzację, metody pracy oraz produkty, które umożliwiają osiąganie skutecznych efektów. Na bieżąco monitorujemy rezultaty i postępy leczenia oraz promujemy rozwój i innowacyjne rozwiązania w celu osiągania bardziej zaawansowanych wyników leczenia. Działania, które podejmujemy są w całości przemyślane, bezpieczne i zgodne z różnego rodzaju wymogami oraz przepisami prawnymi. Dbamy także o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa bhp dla każdej ze stron.

 

Na czym nam zależy?

 

Svenson to sieć klinik, która zyskała sławę na skalę całej Europy. Gwarantujemy najlepsze usługi świadczone przez najlepszych specjalistów. Nieustanny rozwój, innowacyjne techniki działania i nowoczesny sprzęt czynią nas najlepszymi. Zależy nam na satysfakcji pacjentów i na ich skutecznym leczeniu, dlatego też zawsze dbamy o to, aby nasi pacjenci otrzymywali pełne, rzetelne i precyzyjne informacje dotyczące ich leczenia. Pragniemy zapewnić im terapię na najwyższym poziomie i dążymy do ciągłego ulepszania naszej oferty. Nasze działania są zawsze skrupulatnie przemyślane, co daje nam wysokie prawdopodobieństwo omijania błędów. Zawsze staramy się mieć dobry kontakt zarówno z pacjentami, dostawcami i pracownikami w celu stworzenia miłej atmosfery, która sprawia, że nasze kliniki są gościnne i miło spędza się w nich czas.

 

Pracownicy – wykwalifikowana kadra i szereg specjalistów

 

Nasi pracownicy to wyspecjalizowani specjaliści, których wiedza oraz doświadczenie wspinają nas na wyżyny. Svenson to synonim współpracy najlepszych z najlepszymi, dlatego jesteśmy europejskimi liderami w leczeniu chorób i nieprawidłowości związanych z włosami. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, nietuzinkowym sposobem działania i innowacyjnymi metodami pracy. Nowoczesny sprzęt i nieustanny samorozwój to kolejne atuty, które przyczyniają się do podniesienia standardu klinik Svenson.

Pracownicy klinik Svenson wyróżniają się wysoką charyzmą, wiedzą i praktyką. Cechuje ich prawidłowe i empatyczne podejście do pacjenta oraz spostrzegawczość i kreatywność. Zawsze działają precyzyjnie, profesjonalnie i odpowiednio do danej sytuacji.

 

W czym się specjalizujemy?

 

Svenson to sieć klinik, które specjalizują się w rozwiązywaniu problemów z włosami. Naszym głównym celem jest postawienie prawidłowej diagnozy oraz skuteczne leczenie. Zajmujemy się każdym problemem dotyczącym włosów. Do naszych usług zaliczyć można:

- postawienie prawidłowej diagnozy

- transplantację włosów,

- zagęszczanie włosów,

- ochronę włosów,

- pielęgnację włosów,

- produkcję peruk medycznych.

Pomogliśmy już ludziom, którzy tracili nadzieję, pomożemy i Tobie. W Svenson nieustannie pracujemy nad nowymi technikami i metodami ulepszającymi dotychczasowe rozwiązania. Nieustanny rozwój, badania, szkolenia kongresy stwarzają okazje do osiągania nowych sukcesów. Zmieniamy się dla Was i pragniemy zapewniać najlepsze usługi o najlepszym standardzie i największej skuteczności.

 

Svenson to sieć klinik, które swoje oddziały mają w różnych miastach na terenie między innymi Niemiec oraz Szwajcarii. Specjalistyczna kadra, wiedza i doświadczenie to niepodważalny atut tych miejsc. Współpraca z wieloma specjalistami daje nieograniczone możliwości rozwoju i metod leczenia. Svenson to przede wszystkim kliniki, które mają na celu dobro pacjenta i skuteczną walkę z problemami dotyczącymi włosów.

Wiemy jak ważny jest komfort psychiczny pacjentów, dlatego tez w klinikach Svenson zapewniamy najlepszą opiekę, komfort i dyskrecję. Miła atmosfera stwarza komfortowe warunki do badania, gdzie pacjent nie czuje wstydu i zakłopotania. Staramy się podchodzić z empatią do każdego przypadku i prowadzić skutecznie leczenie.

Nasze kliniki zapewniają prawidłowe leczenie problemów z włosami, ich przeszczep i transplantację oraz wykonanie peruk medycznych na zamówienie. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Staramy się być najlepsi i tacy jesteśmy. Svenson to firma, która istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat i nigdy nikogo nie zawiodła.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat