Superligowy Święty Mikołaj dopiero rozda prezenty

ePiotrkowKraj Sobota, 28 grudnia 20190 1675
Jesteś fanem piłki ręcznej? Marzysz o wyjątkowym prezencie? Może chcesz zabrać na mecz finałowy całą swoja rodzinę albo wykonać pierwsze podanie podczas którego z meczów? Jeżeli marzysz o prezencie związanym z rozgrywkami PGNiG Superligi Mężczyzn lub Kobiet napisz list do naszego Superligowego Świętego Mikołaja. Może to właśnie Ty spełnisz swoje marzenie.

Każde dziecko wyczekuje Świętego Mikołaja i przyniesionych przez niego prezentów. W tym roku przedstawiciele PGNiG Superligi postanowiła spełnić marzenia tych najmłodszych i tych trochę starszych. Marzenia, które związane są z rozgrywkami piłki ręcznej w Polsce. Organizatorzy zachęcają dzieci i młodzież do 18 roku życia, aby napisały swój list do Świętego Mikołaja. Opiszcie w nim swoje najskrytsze pragnienie związane z polskim szczypiorniakiem. Listy można wysyłać do 1 stycznia 2020 r. Superligowy Święty Mikołaj wraz ze swoimi Superligowymi Elfami wybierze to jedno, największe pragnienie. Dodatkowo nagrodami pocieszenia wyróżnione zostaną jeszcze 4 osoby.

 

Szczegółowy regulamin świątecznego konkursu znajduje się tutaj.

 


Swój list możecie przygotować na zwykłej kartce papieru lub w formie elektronicznej. Pamiętajcie jednak, by zawrzeć w nim najważniejsze dane: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, a także dane kontaktowe opiekuna: imię i nazwisko, numer telefonu. Nie zapomnijcie też o adresie, przecież nasz Mikołaj musi wiedzieć, gdzie dostarczyć prezenty.

 

Listy wyślijcie na adres:
Superliga Sp. z o.o.
Ul. Puławska 300
02-819 Warszawa

 

Lub drogą elektroniczną:
media@pgnig-superliga.pl

 

źródło: PGNiG Superliga

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat