Sulejów. Sport, kultura, turystyka – to był udany rok

ePiotrkowRegion Sobota, 20 stycznia 2018151 21549
W „Zielonym Gościńcu” we Włodzimierzowie w piątek podsumowano działalność kulturalno-sportowo-turystyczną gminy Sulejów za 2017 rok. W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezes łódzkiego oddziału Polskiego Związku Bokserskiego.

Ładuję galerię...

Organizatorzy przedstawili najważniejsze wydarzenia 2017 roku w gminie Sulejów. Wręczono również pamiątkowe statuetki najaktywniejszym działaczom i społecznikom. Jedną z nich odebrała Katarzyna Myszkowska z biblioteki w Łęcznie, autorka książek o swojej rodzinnej gminie. Wkrótce ukaże się jej publikacja „Sulejów historyczny”. - Od bardzo dawna marzyłam o napisaniu pracy, która w sposób kompleksowy zawierałaby historię naszego miasteczka. I udało się – mówiła podczas uroczystości.

 

Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Miejskiej Adam Stobiecki i burmistrz Wojciech Ostrowski. - Cieszę się, że robicie wszystko, aby to zaniedbane miasto wprowadzić na tory na godne 800-letniej historii. Toczycie codziennie to koło, które dzięki wam toczy się coraz szybciej – powiedział do działaczy włodarz gminy Sulejów.

 

Zdaniem urzędników, którzy zajmowali się sportem, kulturą i turystyką 2017 rok w tych dziedzinach należy uznać za udany. - Ubiegły rok obfitował w bardzo dużo ciekawych i mocnych wydarzeń. Robiliśmy na wysokim poziomie wiele imprez sportowych m.in. półfinały MP młodzików w piłce plażowej. Myślę, że daliśmy ludziom wiele atrakcji w 2017 roku. To był bardzo udany sezon – powiedział nam Sławomir Rybak z Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 

Na zakończenie imprezy z recitalem wystąpiła Izabela Trojanowska.

 

 


Zainteresował temat?

6

10


Komentarze (151)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sport to zdrowie ~sport to zdrowie (Gość)20.01.2018 20:53

I tu się zgadzam z Sulejowianką, z całym szacunkiem dla pani Trojanowskiej, ale wolałbym obejrzeć występ laureatów różnego rodzaju konkursów wokalno - muzycznych i recytatorskich, w których uczestniczyła młodzież z naszej gminy, gdyż bliższa koszula ciału jak sukmana, a i radość i satysfakcja większa dla samych dzieci oraz ich rodziców, a szczególnie dla tych, którzy włożyli wiele pracy w NASZE sukcesy.

231


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)21.01.2018 00:26

A dlaczego przypisują sobie organizacje spływów kajakowych?Przecież to nie jest zasługa Urzędu,lecz prywatnych osób ,które prowadzą taką działalność gospodarczą.Propaganda sukcesu, aż do obrzydzenia .Osoby,które zasługują na uznanie to społecznicy o których się nie mówiło.Ci o których się mówiło za wszystko mieli płacone,a więc nie robili żadnej łaski , bo to jest ich zawodowa praca.

191


zzz ~zzz (Gość)20.01.2018 23:43

A dla kogo to podsumowanie i kogo podsumowano??? Dziwna relacja jeśli nawet nie przedstawiono listy laureatów... I do tego widać, że impreza była alkoholowa (trochę to nie na topie i nie za bardzo zgodne z ustawą o wychowaniu w trzeźwości) i obiadek ten makaronik nie za bardzo się prezentuje na imprezie kulturalnej (wskazuje raczej na kulinarną...) - proszę władzę o podanie kosztów tego "podsumowania"....

140


zły ! ~zły ! (Gość)20.01.2018 19:51

Zamiast organizowania sobie baletów za publiczne pieniądze może trzeba było sfinansować lekcje wf na basenie, zamiast brać pieniądze od rodziców dzieci z podstawówki. To chyba bardziej sprzyja rozwojowi kultury fizycznej gminy Sulejów.

181


gość ~gość (Gość)20.01.2018 21:03

Baraniarz
Do goscia Taraszczynska to chiech podziekuje Burmistrzowi Radny robil wszystko co mogl ale Wazniejsza jest Hala Sportlowa od ulicy Taraszczynskiej. Ale mysle ,ze powiat za wszelka cene bedzie chcial zrobic ulice wiec burmistrz bedzie musial dacte 70%

61


księgowy ~księgowy (Gość)20.01.2018 21:03

To ile obecnie gmina ma długu ? Na imprezy stać, ale na monitoring w mieście to już nie stać ?

146


gość ~gość (Gość)20.01.2018 20:41

Najlepszym lekarstwem na pychę władzy jest jej dogłębna wymiana. Wszyscy jak leci bo wszyscy się bawią. Jest rzeczą nie do pomyślenia, aby wybrani w wyborach dostawali jeszcze pracę w gminie.

131


z roli ~z roli (Gość)20.01.2018 20:31

Bawta się dalej bo do wyborów mało już zostało, a i tak na was już nie zagłosujemy.

113


gość ~gość (Gość)20.01.2018 17:49

Dobra Woda i okolice dziękują za ulice... bawcie się dalej

143


wujek ~wujek (Gość)20.01.2018 18:53

Czy cenzurowanie tekstów nieprzychylnych dla zleceniodawcy należy do kultury?

143


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat