Sulejów. Sport, kultura, turystyka – to był udany rok

ePiotrkowRegion Sobota, 20 stycznia 2018151 20765
W „Zielonym Gościńcu” we Włodzimierzowie w piątek podsumowano działalność kulturalno-sportowo-turystyczną gminy Sulejów za 2017 rok. W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezes łódzkiego oddziału Polskiego Związku Bokserskiego.

Ładuję galerię...

Organizatorzy przedstawili najważniejsze wydarzenia 2017 roku w gminie Sulejów. Wręczono również pamiątkowe statuetki najaktywniejszym działaczom i społecznikom. Jedną z nich odebrała Katarzyna Myszkowska z biblioteki w Łęcznie, autorka książek o swojej rodzinnej gminie. Wkrótce ukaże się jej publikacja „Sulejów historyczny”. - Od bardzo dawna marzyłam o napisaniu pracy, która w sposób kompleksowy zawierałaby historię naszego miasteczka. I udało się – mówiła podczas uroczystości.

 

Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Miejskiej Adam Stobiecki i burmistrz Wojciech Ostrowski. - Cieszę się, że robicie wszystko, aby to zaniedbane miasto wprowadzić na tory na godne 800-letniej historii. Toczycie codziennie to koło, które dzięki wam toczy się coraz szybciej – powiedział do działaczy włodarz gminy Sulejów.

 

Zdaniem urzędników, którzy zajmowali się sportem, kulturą i turystyką 2017 rok w tych dziedzinach należy uznać za udany. - Ubiegły rok obfitował w bardzo dużo ciekawych i mocnych wydarzeń. Robiliśmy na wysokim poziomie wiele imprez sportowych m.in. półfinały MP młodzików w piłce plażowej. Myślę, że daliśmy ludziom wiele atrakcji w 2017 roku. To był bardzo udany sezon – powiedział nam Sławomir Rybak z Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 

Na zakończenie imprezy z recitalem wystąpiła Izabela Trojanowska.

 

 


Zainteresował temat?

6

10


Komentarze (151)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkaniec Opoczyńskiej ~mieszkaniec Opoczyńskiej (Gość)20.01.2018 16:51

Najlepszy burmistrz w Sulejowie po 1989 roku. Gratulacje, Panie Wojciechu!

1130


gość ~gość (Gość)21.01.2018 15:26

Mój Boże toż to aquaparku jeszcze nie mamy , ale mamy w tej pipidówce już prawie galę mistrzów sportu. Właściwa to aby kolejność ? A może staliśmy się już światowym centrum piłki plażowej z plażą jak plaża copacabana, a ja tylko tego nie zauważyłem ? A co tam najważniejsze, że działacze będą sławić nazwę miasteczka.

170


gość ~gość (Gość)21.01.2018 01:29

Gdzie się podziały te szumne hasła wyborcze? Czas na zmiany? Gdzie te zmiany?
Sytuacja wygląda zaskakująco podobnie do tej sprzed kilku lat,za poprzedniej władzy. Sami siebie chwalą, sami sobie gratuluję, sami sobie biją brawo i wręczają kwiaty. Urzędników-popleczników tylko przybyło. Żal

211


gość ~gość (Gość)21.01.2018 14:37

Pieniądze "wysłane w kosmos" do Warszawy na panią gwiazdę powinny trafić w formie nagród dla ludzi, którzy robią cokolwiek dla gminy tutaj lub jej promowania poza jej granicami społecznie.
Jeśli się mylę to dlaczego podziękowań nie dostali np. kierowcy gimbusów, piłkarze naszej gminy, pracownicy MZK, lekarze w ośrodkach zdrowia etc. etc.
A kuriozalne to już były podziękowania dla właściciela gościńca. No chyba, że udostępnił swój lokal non profit...???...

130


z osiedla ~z osiedla (Gość)20.01.2018 21:23

A wigilię to sobie zorganizowali w lokalu na Podklasztorzu. Minął miesiąc już następna impreza ? Niezłe tempo. Widać okazję zawsze można sobie znaleźć. O kurka na kogo ja głosowałem i kogo ja kiedyś chwaliłem ?

222


sulejowiak z łopoczyńskiej ~sulejowiak z łopoczyńskiej (Gość)21.01.2018 12:22

Czemu ze strony Sulejowa usunięto filmik z gwiaza trojanoska? Byłby dowód na to, że jechała z pełnym plejbekiem, a poszła na to taka kasa, że zabrakło na inne sprawy, m.in. dla tych, którzy nieodpłatnie poświecali swój czas dla promocji gminy??? A były za to kuriozalne podziękowania za kuriozalne rzeczy, np. dla właściciela lokalu....za co? czyzby udostępnił salę i nakarmił charytatywnie????

191


gość ~gość (Gość)21.01.2018 13:33

Sulejów jak Kleszczów bogata gmina jak widać po imprezce tylko te drogi jak by były zadbane i obwodnica była.WSTYD BURMISTRZU .

132


Impreza ~Impreza (Gość)21.01.2018 13:15

Na YouTube jest film ciekawe jle kasy Trojanowska za o wzięła ile dobrego dla gminy można by zrobić za tom kasę.

70


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)21.01.2018 01:27

Zorganizowanie tego podsumowania w formie balu dla" facetów" jest skandalem.Żałosny widok jak kilku starców pręży się przy solistce,która przyjechała na "chałturę"na wiochę za ciężkie nasze pieniądze.WSTYD !!! .Czy nie można było zorganizować tego za darmo w remizie i zaprosić mieszkańców i zapoznać ich z tymi wielkimi sukcesami naszych Władz.Relacja z tej imprezy nadaje się do programu UWAGA,aby cała Polska zobaczyła jak władza w Sulejowie się baw.i

240


zorientowany ~zorientowany (Gość)20.01.2018 17:52

Kolejna łobuzerska impreza za całkiem spore publiczne pieniądze. Ilu wyróżnionych naprawdę zasługiwało na wyróżnienia? Dlaczego nie było jednego słowa chociażby o wielkim dorobku kwartalnika SULEJ?
Dlaczego nagrody dostali ci, którzy za swoją pracę otrzymywali normalne wynagrodzenie albo wynagrodzenia z umowy o dzieło lub z umowy zlecenia?
Dlaczego tak droga impreza służy nagradzaniu przede wszystkim swoich zaufanych, a czasem wręcz przydupasów?
Ile wartościowych wydarzeń można by sfinansować za zmarnowane wczoraj kilkadziesiąt tysięcy złotych?

245


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat