Sulejów. Sport, kultura, turystyka – to był udany rok

ePiotrkowRegion Sobota, 20 stycznia 2018151 20764
W „Zielonym Gościńcu” we Włodzimierzowie w piątek podsumowano działalność kulturalno-sportowo-turystyczną gminy Sulejów za 2017 rok. W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezes łódzkiego oddziału Polskiego Związku Bokserskiego.

Ładuję galerię...

Organizatorzy przedstawili najważniejsze wydarzenia 2017 roku w gminie Sulejów. Wręczono również pamiątkowe statuetki najaktywniejszym działaczom i społecznikom. Jedną z nich odebrała Katarzyna Myszkowska z biblioteki w Łęcznie, autorka książek o swojej rodzinnej gminie. Wkrótce ukaże się jej publikacja „Sulejów historyczny”. - Od bardzo dawna marzyłam o napisaniu pracy, która w sposób kompleksowy zawierałaby historię naszego miasteczka. I udało się – mówiła podczas uroczystości.

 

Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Miejskiej Adam Stobiecki i burmistrz Wojciech Ostrowski. - Cieszę się, że robicie wszystko, aby to zaniedbane miasto wprowadzić na tory na godne 800-letniej historii. Toczycie codziennie to koło, które dzięki wam toczy się coraz szybciej – powiedział do działaczy włodarz gminy Sulejów.

 

Zdaniem urzędników, którzy zajmowali się sportem, kulturą i turystyką 2017 rok w tych dziedzinach należy uznać za udany. - Ubiegły rok obfitował w bardzo dużo ciekawych i mocnych wydarzeń. Robiliśmy na wysokim poziomie wiele imprez sportowych m.in. półfinały MP młodzików w piłce plażowej. Myślę, że daliśmy ludziom wiele atrakcji w 2017 roku. To był bardzo udany sezon – powiedział nam Sławomir Rybak z Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 

Na zakończenie imprezy z recitalem wystąpiła Izabela Trojanowska.

 

 


Zainteresował temat?

6

10


Komentarze (151)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.01.2018 16:37

Dlaczego został usunięty film z występu gwiazdy Trojanowskiej. Czyżby z pleybecu spiewała. Mieszkańcom gminy i miasta powino się udostępnić nagranie. Jak dobrze wybory już niedługo.

141


tylko dla orłów ~tylko dla orłów (Gość)22.01.2018 16:28

Dzisiaj dzień dziadka więc chciałem dziadkowi z tej okazji zrobić frajdę i puścić występ Pani Izabeli Trojanowskiej, a tu klapa filmik zlikwidowany. No szkoda, że to nie dla nas plebsu. Tak myślę, że teraz to dopiero plebs jęzorami będzie mielił.

111


gostek ~gostek (Gość)22.01.2018 06:57

A Mazur był?

51


lopes ~lopes (Gość)22.01.2018 15:49

Hucpa

102


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)21.01.2018 16:42

Wszystkie zamieszczone komentarze są krytyczne.Bardzo słusznie!To podsumowanie winno się odbyć na sesji,bądż innym spotkaniu z udziałem mieszkańców,aby wszyscy się dowiedzieli jak tu prężnie działają.To jest skandal,że taka impreza ,w takiej formie i w takim miejscu jest organizowana.Czy nie ma innych finansowych potrzeb?Impreza goni imprezę.Na każdej ci sami uczestnicy:p.Burmistrz,Przewodniczący , cała Rada i urzędnicy.Więcej się bawią niż pracują.Każda okazja do "balowania"dobra.Weżcie się w końcu za pracę,bo wybory wkrótce.

272


gość ~gość (Gość)21.01.2018 20:18

Panie Wojtku! rodzice z Panem! hejtl tylko przed komputerem umiom a do roboty by poszli zobaczyć jak to jest społecznie robić jak Pan zurek! życzę powodzenia jak Pan czyta to napiszę - zwolennicy cicho siedzą bo wiedzom ze z głupimi dyskusji nie ma

518


dziadek mróz ~dziadek mróz (Gość)22.01.2018 09:41

No fajne te żółta pojemniczki na piasek. Jak znam sulejowskie realia musiały kosztować, oj musiały. Kurcze tylko żeby MZK znowu jakiegoś 2,5 milionowego długu nie złapał przez nie. A tak nawiasem to nie mogli kupić takich automatycznych inteligentnych co by same wokół siebie na przystanku posypały bo biedne stoją na tej lodowicy., albo może jakąś instrukcję, że każdy obywatel ma z łopatka iść na przystanek jadąc do pracy czy szkoły. Obok ośrodka zdrowia to tej lodowicy też nie trzeba posypywać bo tam stoi karetka to zawsze szybko jakąś babcię po święcie babci czy dziadka w święto dziadka zbierze. A co będzie jak radny, który tam dostał pracę w BOJO nogę złamie ?

120


ciekawy ~ciekawy (Gość)21.01.2018 22:12

Jestem ciekawy na kogo zagłosujecie jak nie na niego?

112


oko ~oko (Gość)21.01.2018 21:52

O matko jaki odgrzewany wielokrotnie własny sos nie nudzi im się? jedni i ci sami chwilowo zaslużeni aż mdli.................

110


konstruktywna ~konstruktywna (Gość)21.01.2018 21:11

Przecież sami żescie go wybrali a Baryłę o niebo dużo mniejsze rzeczy ośmieszal i krytykował.A taki miał być amerykaski chi chi chi.Macie co chcieliscie !!!!!!!!!!!!!!!!Pogratulować ekipy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

125


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat