Sulejów. Sport, kultura, turystyka – to był udany rok

ePiotrkowRegion Sobota, 20 stycznia 2018151 20358
W „Zielonym Gościńcu” we Włodzimierzowie w piątek podsumowano działalność kulturalno-sportowo-turystyczną gminy Sulejów za 2017 rok. W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezes łódzkiego oddziału Polskiego Związku Bokserskiego.

Ładuję galerię...

Organizatorzy przedstawili najważniejsze wydarzenia 2017 roku w gminie Sulejów. Wręczono również pamiątkowe statuetki najaktywniejszym działaczom i społecznikom. Jedną z nich odebrała Katarzyna Myszkowska z biblioteki w Łęcznie, autorka książek o swojej rodzinnej gminie. Wkrótce ukaże się jej publikacja „Sulejów historyczny”. - Od bardzo dawna marzyłam o napisaniu pracy, która w sposób kompleksowy zawierałaby historię naszego miasteczka. I udało się – mówiła podczas uroczystości.

 

Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Miejskiej Adam Stobiecki i burmistrz Wojciech Ostrowski. - Cieszę się, że robicie wszystko, aby to zaniedbane miasto wprowadzić na tory na godne 800-letniej historii. Toczycie codziennie to koło, które dzięki wam toczy się coraz szybciej – powiedział do działaczy włodarz gminy Sulejów.

 

Zdaniem urzędników, którzy zajmowali się sportem, kulturą i turystyką 2017 rok w tych dziedzinach należy uznać za udany. - Ubiegły rok obfitował w bardzo dużo ciekawych i mocnych wydarzeń. Robiliśmy na wysokim poziomie wiele imprez sportowych m.in. półfinały MP młodzików w piłce plażowej. Myślę, że daliśmy ludziom wiele atrakcji w 2017 roku. To był bardzo udany sezon – powiedział nam Sławomir Rybak z Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 

Na zakończenie imprezy z recitalem wystąpiła Izabela Trojanowska.

 

 


Zainteresował temat?

6

10


Komentarze (151)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)26.01.2018 14:50

Przykro to pisać ale Sulejów można zaorać!!! Nie ma na niego pomysłu, nikt nic nie robi prócz walki o stołek a samo opactwo nic nie wskóra względem turystyki!!! Ostatni zgasi światło!!!

130


z Sulejowa ~z Sulejowa (Gość)21.01.2018 11:44

Czy to prawda, że jedna z nagrodzonych osób wykorzystywała podległych sobie pracowników urzędu do sprzątania na własnej posesji? Oczywiście w godzinach normalnej pracy bo inaczej nie byłoby sensu strzępić sobie języka.

200


Zatrudnię, choć nie muszę... ~Zatrudnię, choć nie muszę... (Gość)24.01.2018 17:51

Tak się u nas przyjęło, że bez znajomości ani rusz, żeby wygrać konkurs w UM, albo zostać Pełniącym Obowiązki. Czy to prawda, że dzieci zaprzyjaźnionego wójta, z sąsiedniej gminy bez problemu znalazły pracę w sulejowskim samorządzie. Ponoć córcia w szkole w Witowie, a synuś od razu po szkole bez doświadczenia został kierownikiem oczyszczalni w Sulejowie. Czy to jest standart w naszej gminie, czy w Mniszkowie może ktoś wzamian od nas. To po co te konkursy?..Ile jeszcze dzieci wójta można zatrudnić, bo sprzeciwu nikt nie wnosi.Nawiasem mówiąc, co wyborcy na to z sąsiedniej gminy i naszej.

181


Wapno ~Wapno (Gość)25.01.2018 09:43

Tak tak tak
To był bardzo udany rok w obdarowywaniu się statuetkami.
Pan Przewodniczący na Gali to już prawie Burmistrzem się czuł.

121


czas najwyższy ~czas najwyższy (Gość)24.01.2018 20:22

teraz na podniesienie poziomu nauczania, bo jest tu wiele do zrobienia.

50


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)24.01.2018 18:01

U was w tym Sulejowie to kto by nie był Burmistrzem to i tak nie będzie zgody, taka sulejowioków natura, ach te stara powiedzenia?

84


nazywam się jak tylko chcecie ~nazywam się jak tylko chcecie (Gość)24.01.2018 17:02

Józef Stalin, Adolf Hitler, Kim Ir Sen - ci ludzie mieli prawo żądać, żeby cały naród ich kochał i składał im wyrazy uwielbienia. Reakcja pana radnego - o czym słychać tu i ówdzie - świadczy o tym, że pan radny oczekuje uwielbienia takiego samego jak ci wymienieni na początku frajerzy. Powiedzieć, że wyszła słoma z butów - to jest mało! nazywam się jak tylko chcecie

70


balety mistrzuff gminy ~balety mistrzuff gminy (Gość)22.01.2018 09:14

No dobrze.... a gdzie w tej gminie są jakieś dzieci czy młodzież, która w ciągu całego roku osiągnięciami pracowała na chwałę i chlubę gminy??? Jakies stypendia czy inne nagrody dla młodych?? A to przecież TA część społeczenstwa robi to non profit, poświęcając swój wolny czas, po szkole.... To im należą się głównie wyróżenienia, czyż nie?? A nie ma takich w tej gminie?? SĄ! Wystarczy przejrzeć trochę internetów, fejsbuków etc. żeby się zorientować, że miał tam się kto pokazać ! A pokazali się i przyjmowali "klapę,rąsię, buźkę, goździk" ci, co działają i wykazują się w ramach płatnych umów....A przy pięknie zastawionych stołach urzędowali wyłącznie dorośli....Na pewno podziała to moblizująco na chętną do udzielania się młodzież.... NIE powinno tak być!!! HAŃBA i WSTYD

160


mieszakńcy gminy Sulejów ~mieszakńcy gminy Sulejów (Gość)23.01.2018 09:01

Chcemy znać kosztorys tego podsumowania, chcemy znać listę laureatów, chcemy brać udział w takich imprezach! Klepiecie się wzajemnie po plecach, rozdajecie nasze pieniądze na prawo i lewo! Nie godzimy się na to! Zabrakło wzmianki o PRAWDZIWYCH społecznikach, którzy poświęcają swój czas dla dobra innych, bez pozyskiwania za to dóbr materialnych, czy poklasków. Gdzie młodzież i dzieci, o których głośno dookoła, którzy zdobywają nagrody w pobliskich i dalekich konkursach, przeglądach, zlotach? Doceńcie ich, a my o nich chcemy słyszeć, ich podziwiać, ich oglądać, to im się należą PODZIĘKOWANIA i LAURY!

170


W-sulej ~W-sulej (Gość)24.01.2018 07:54

Jeżeli był to rok udany to ile gmina zarobiła na tych imprezach. Może Pan Burmistrz nas uświadomi.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat