Sulejów. Sport, kultura, turystyka – to był udany rok

ePiotrkowRegion Sobota, 20 stycznia 2018151 22944
W „Zielonym Gościńcu” we Włodzimierzowie w piątek podsumowano działalność kulturalno-sportowo-turystyczną gminy Sulejów za 2017 rok. W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezes łódzkiego oddziału Polskiego Związku Bokserskiego.

Ładuję galerię...

Organizatorzy przedstawili najważniejsze wydarzenia 2017 roku w gminie Sulejów. Wręczono również pamiątkowe statuetki najaktywniejszym działaczom i społecznikom. Jedną z nich odebrała Katarzyna Myszkowska z biblioteki w Łęcznie, autorka książek o swojej rodzinnej gminie. Wkrótce ukaże się jej publikacja „Sulejów historyczny”. - Od bardzo dawna marzyłam o napisaniu pracy, która w sposób kompleksowy zawierałaby historię naszego miasteczka. I udało się – mówiła podczas uroczystości.

 

Statuetki wręczali: przewodniczący Rady Miejskiej Adam Stobiecki i burmistrz Wojciech Ostrowski. - Cieszę się, że robicie wszystko, aby to zaniedbane miasto wprowadzić na tory na godne 800-letniej historii. Toczycie codziennie to koło, które dzięki wam toczy się coraz szybciej – powiedział do działaczy włodarz gminy Sulejów.

 

Zdaniem urzędników, którzy zajmowali się sportem, kulturą i turystyką 2017 rok w tych dziedzinach należy uznać za udany. - Ubiegły rok obfitował w bardzo dużo ciekawych i mocnych wydarzeń. Robiliśmy na wysokim poziomie wiele imprez sportowych m.in. półfinały MP młodzików w piłce plażowej. Myślę, że daliśmy ludziom wiele atrakcji w 2017 roku. To był bardzo udany sezon – powiedział nam Sławomir Rybak z Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 

Na zakończenie imprezy z recitalem wystąpiła Izabela Trojanowska.

 

 


Zainteresował temat?

6

10


Komentarze (151)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Krasnal ~Krasnal (Gość)24.02.2018 08:00

Sulejowskie władze tak boją się opinii na swój temat, że zablokowały komentarze przy nowych artykułach bez logowania. Chcą mieć pełną kontrolę nad kreowaniem rzeczywistości. Nie tędy droga..

50


Jugo ~Jugo (Gość)22.01.2018 18:46

Wpis Primo i secundo to ciekawa analiza sytuacji, ale wiadomo było, ze go usuną bo władza krytyki się boi dlatego ściągnąłem go sobie wcześniej. No cóż znowu się ciśnie na usta, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Pan Borkowski startując na świecznik to chyba wiedział, że jako osoba publiczna jego zachowanie, czyny, wypowiedzi itp. będą poddawane ocenie społecznej, i taka osoba musi wykazywać się grubszą skórą. Tak uzasadniały już sądy w różnych sprawach. Nie można ludziom w demokratycznym państwie siłą zabronić oceny władzy tym bardziej, że ta władza idąc po władzę też sama oceniała. Zamykanie ust, usuwanie filmików to znak, że zaczęła się już równia pochyła na końcu, której jest upadek. Każdy kto tu czytał wie, ze wielokrotnie broniłem tej władzy, ale ostatnio przyszło mi zweryfikować moją ocenę i powiem strach się bać przed następna pięcioletnią kadencją !!!

124


doktor ~doktor (Gość)27.01.2018 11:49

Podstawowym antybiotykiem na pychę każdej władzy jej jest wymiana na nową, ale nie na starą przebraną w nową.

120


pytanie ~pytanie (Gość)01.02.2018 07:44

Czy ktoś wie co jeszcze napisała Pani Katarzyna? Czy można wypożyczyć w bibliotece? Dziękuję

20


warto pomyśleć... ~warto pomyśleć... (Gość)30.01.2018 22:10

Porażka nie oznacza, że przegrałem,
tylko że jeszcze nie osiągnąłem sukcesu.
Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałem,
tylko że się czegoś nauczyłem.
Porażka nie oznacza, że jestem głupcem,
tylko że mam dość wiary, aby próbować.
Porażka nie oznacza, że mam się wstydzić,
tylko że ośmieliłem się próbować.
Porażka nie oznacza, że mam rezygnować,
tylko że muszę postępować w inny sposób.
Porażka nie oznacza, że jestem gorszy,
tylko że nie jestem doskonały.
Porażka nie oznacza, że straciłem czas,
tylko że mogę zacząć od nowa.
Porażka nie oznacza, że powinienem się poddać,
tylko że muszę bardziej się starać.
Porażka nie oznacza, że nigdy mi się nie uda,
tylko że muszę mieć więcej cierpliwości.

22


+gość ~+gość (Gość)30.01.2018 22:07

Nie było jeszcze takiego włodarza co by wszystkim dogodził.

06


ja ~ja (Gość)30.01.2018 11:42

Odnosząc się do komentarzy dotyczących pojemników i mieszania sprawy imprezy z piaskiem i pojemnikami (żółtymi), to według niektórych komentujących lepiej robić wiochę z i tak kiepskiej miejscowości i usypać kupki piachu żeby każdy mieszczuch mógł zabrać do siebie na posesje piasek bo mu szkoda sowich pieniędzy na zakup piachu dla swoich potrzeb.
To społeczeństwo Sulejowskie nie jest nauczone żeby zmieniać i wprowadzać nowe, tylko dalej 100 lata za murzynami być i kreować zaściankowość. Pojemniki są po to żeby ten piach nie warlał się po chodnikach , nie był zamoczony i zbrylony. Uważam że wygląda to estetycznie i pozwoli na to, że nie trzeba będzie po zimie wysyłać ludzi żeby zbierali kupek piachu i czyścili trawniki z pozostałości po piachu.

16


warto ~warto (Gość)30.01.2018 22:13

Wielkość człowieka objawia się nie wtedy,
kiedy wszystko idzie dobrze,
ale w nieudanych próbach,
rozczarowaniach, smutku.
Bo tylko kiedy byłeś na dnie najgłębszej otchłani,
możesz docenić wspaniałość najwyższych szczytów.

06


gość ~gość (Gość)20.01.2018 16:47

sytuacja poniżej krytyki, dwa dni śniegu,nikt dróg w gminie nie odśnieżał, piachu ani grama ale władzuchna się bawi za podatki suwerena:)

1810


Sulejowiak ~Sulejowiak (Gość)21.01.2018 10:57

Władzo ukochana!!! Gdzie te plaże?,gdzie pogłębienie i oczyszczenie brzegów pilicy? Nie ma gdzie i jak przejść do wody!!! Ośrodek Victoria ruina!!! Połamane drzewa leżą na kempingach. Piękna wizytówka przy samym wjeździe do Sulejowa!!! To miasto wymiera i odstrasza a nie zachęca ludzi do przyjazdu. Nie wszyscy będą grać w siatkówkę i siedzieć na boiskach!!

331


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat