Sulejów też grał z WOŚP

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 14 stycznia 20191 3374
W niedzielę na ulice Sulejowa i okolicznych miejscowości wyszło 32 wolontariuszy, by wesprzeć akcję Jurka Owsiaka. Na terenie gminy w zbiórkę zaangażowały się: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, SP nr 2 im. Królowej Jadwigi w Sulejowie, SP w Łęcznie, SP im. Przyjaciół Przyrody we Włodzimierzowie, SP w Uszczynie oraz SP im. Jana Pawła II w Witowie – Kolonii.

Zbiórka trwała od 8.00 do 14.00. Centrum organizacyjne WOŚP znajdowało się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, gdzie na wolontariuszy czekała gorąca herbata i żurek. Po przewiezieniu puszek do piotrkowskiego sztabu WOŚP okazało się, że wolontariusze z Sulejowa zebrali w tym roku 9 tys. 107,52 zł. Rekordzistką została Zosia Grzywacz, która zebrała 1 tys. 322,04 zł. Satysfakcja jest ogromna, a kwota pokaźna, mimo mniejszej niż przed rokiem liczby puszek i niehandlowej niedzieli.

 

 

(materiały: UM Sulejów) 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiat EPI ~Powiat EPI (Gość)14.01.2019 19:21

Brawo Sulejów :)

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat