Sulejów: Zaśpiewali na 100-lecie

ePiotrkowRegion Środa, 31 października 20180 1155
W Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, 29 października, w ramach gminnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się wokalny konkurs patriotyczny, w którym wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy.

Wystąpiło 19 młodych artystów w trzech grupach wiekowych. Wśród uczniów klas 0 – III zwyciężyła Ola Kwaśniak z SP 2 im. Królowej Jadwigi na Podklasztorzu. W przedziale IV – VI na pierwszym miejscu uplasowała się Aleksandra Balińska również z SP 2, a wśród najstarszych uczestników z klas VII, VIII i gimnazjum zwyciężyła Kinga Świstak z SP w Uszczynie. Laureaci konkursu wystąpią również w ramach dwudniowego finału gminnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat