Sukcesy piotrkowian z Piotrkowskiej Fundacji Talentów

Strefa FM Sobota, 04 maja 20191 4719
W sobotę (27 kwietnia) w Gdyni odbył się XIV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno-Tanecznych "Gim Show". Dwa złote medale i dwa wyróżnienia trafiły do piotrkowian z Piotrkowskiej Fundacji Talentów.

Ładuję galerię...

"Gim Show" to największy w Polsce festiwal amatorski formacji gimnastyczno-tanecznych. W tegorocznej edycji wystąpiło ponad 50 zespołów. Wśród nich znalazła się również Piotrkowska Fundacja Talentów, która nie wróciła do trybunalskiego grodu z pustymi rękami. Piotrkowscy reprezentanci zajęli I miejsce w kategorii Najlepsza Kreacja Artystyczna, I miejsce w kategorii Najbardziej Widowiskowa Choreografia, wyróżnienie w kategorii Największa Trudność Gimnastyczna oraz wyróżnienie w kategorii Najbardziej Widowiskowa Choreografia.

 

Przed Piotrkowską Fundacją Talentów kolejne wyzwania - XI Dziecięco- Młodzieżowy Festiwal Sztuki Cyrkowej "Magia Cyrku" w Dobrzeniu Wielkim oraz Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej w Lublinie.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wojtekkk ~wojtekkk (Gość)05.05.2019 09:53

Ewa cuda wyprawiasz, Ewa na prezydenta!!!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat