Sukcesy dziewczyn z Jaskółczyna

ePiotrkow Czwartek, 04 października 20184 2713
Jeszcze w lipcu piotrkowskie solistki Tosia Jarzębska i Kinga Klimczyk wygrały w solówkach Międzynarodowy Festiwal Talentów we Włoszech. Tymczasem we wrześniu obie wystartowały w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym w Pabianicach.

Ładuję galerię...

Tosia w kategorii solo do 11 lat nadal jest bezkonkurencyjna, zajęła I miejsce. Kinga w kategorii tańca współczesnego solo wiek 15+ wytańczyła II miejsce. Na co dzień dziewczyny ćwiczą w Klubie Kultury Jaskółczyn PSM pod okiem instruktora i choreografa Magdaleny Markiewicz.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.10.2018 21:57

Wielkie gratulacje dla tancerek i oczywiście dla Pani Magdy najlepszego instruktora oraz choreografa tańca i akrobatyki. Brawooo :)

00


Jolka ~Jolka (Gość)04.10.2018 14:28

Brawo, brawo, brawo!!! Zdolne dziewczynki :) Życzę dalszych sukcesów.

00


mama ~mama (Gość)04.10.2018 09:13

Brawo dziewczynki.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat