Sukces zbiórki krwi w Wolborzu

ePiotrkow Poniedziałek, 08 marca 20214 1816
Ponad 16,5 litra krwi zebrano w kolejnej honorowej akcji zbiórki krwi w Wolborzu. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców
fot. wolborz.eu

Krew oddało w sumie 37 osób, z zarejestrowanych 42. Zebrano łącznie 16,65 litra. Akcja zorganizowana została przez GHE im. płk. Janusza Maleszewskiego oraz Nadleśnictwo Piotrków Lasy Państwowe. Osoby, które oddały krew otrzymały słodkie upominki oraz sadzonki drzew.


Cykl honorowych zbiórek krwi w Wolborzu przez cały rok wspierał będzie Urząd Gminy. A podczas ostatniej z okazji Dnia Kobiet, wszystkie Panie, które wzięły udział w akcji otrzymały od Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa i Przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Klewina symboliczne kwiaty.


Organizatorzy akcji i jej pomysłodawca Łukasz Wróbel dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Silverado Van Biork ~Silverado Van Biork (Gość)09.03.2021 22:15

ile zł płacą szpitale za litr krwi? zna ktoś odpowiedź?

00


soś co ~soś co (Gość)09.03.2021 16:30

Podobno nie każda krew oddana nadaje się do użycia. To by oznaczało, że cześć krwi idzie a śmieci.

11


Juras ~Juras (Gość)08.03.2021 18:30

Jak ja oddaję to mnie krew zalewa.

02


podziękowania ~podziękowania (Gość)08.03.2021 12:14

Dziękuję panu Łukaszowi Wróbel za pomysł i zaangażowanie, pani Marcie Smejda za pracę i ogrom serca włożone w całą akcję, a wszystkim oddającym krew za największy dar jaki dajecie drugiemu człowiekowi, jesteście wspaniali.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat